Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy amikor az...

Miért van az, hogy amikor az életed a legeslegnagyobb mélyponton van, senki nem nyújt segítő kezet, akikben a legjobban bíztál?

Figyelt kérdés
26 évesen a totális csőd szélén állok. Lassan nem lesz lakhatásom, az anyám még egyet belémrúg inkább, a párom aki segíthetne a problémáim megoldásában hátat fordít, úgy viselkedik, mint egy jéghegy és láthatóan nem viseli a szívén a sorsomat. A barátaim szintén félvállról vesznek, nincs kihez fordulnom se megértésért, lelki megerősítésért. Végképp nem pedig pénzbeli segítségért, de azt nem is kérek senkitől, mert nem tudnának, aki meg tudna, az meg nem segít, csak flegmáskodik, meg lenéz. Ezek mind az állítólagos barátok, anyám, párom. Úgy érzem nem tudok uralkodni az életemen már és elvesztem mindenhogy. Nem voltam soha egy link, tróger, szar ember, mégis mindenki akinek melllettem kellene állnia,elfordul, vagy még egyet belémrúg. Nincs mentális erőm talpra állni már, túl sok baj, és csalódás ér. Mit tegyek ilyenkor?
2016. szept. 14. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

És mi okuk rá?

Párod miért ilyen?

Barátoktól szerintem túl nagy elvárás, hogy ők oldják meg a gondodat, hiszen meg van mindenkinek a saját baja.

Szülőkkel sokaknak nem olyan közeli a viszonya.

A párod nagyon fura. Persze lehet, hogy van valami oka, hogy ilyen. Nem tudom, történt-e köztetek valaki, ami miatt így viselkedik.

Miért kerültél ilyen rossz helyzetbe?

Pl. ha elszórtad valamire a pénzt, amire egyébként a párod figyelmeztetett, hogy ne tedd, mert gond lesz, akkor érthető a viselkedése.

Nem mintha ezt feltételezném rólad, csak nem írtál semmi konkrétat, így bármi történhetett.

2016. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Izabella220 válasza:
Ülj le sírd ki magad,szedd össze minden haragodat ès kètsègbe esèsed ès mutasd meg nekik h ha egy szerencsètlennek könyveltek el akk nincs igazuk.Persze ez hosszadalmas idõ mert találnod kellene valami munkát.
2016. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztalom. Úgy vettem észre, ha az ember fent van, akkor mindenki akar belőle, de ha lent van, akkor senki.

Ehhez jön még hozzá, hogy 20 felett sokan elvárják az embertől, hogy mindent oldjon meg egy csettintéssel.

Igazából amit tehetsz, hogy felállsz és függetlenedsz ezektől az emberektől. Én is ezen dolgozom.

2016. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!