Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vettem egy ingatlant, aztán...

Vettem egy ingatlant, aztán most mondta a szomszéd, hogy az előző tulaj férje a házban felakasztotta magát... Titeket is zavarna, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem a házat, most találkoztam csak a szomszéddal, behívtam, beszélgettünk a felújításról... aztán egyszer csak közölte, hogy az ajtófélfa felett az a lyuk azért van, mert ott kötötte fel magát az előző tulaj férje!

Ezen kicsit megdöbbentem, pár éve történt, és az eladó természetesen elhallgatta...


Ti is kiakadnátok ezen, vagy csak én reagálom túl? (Elég fura érzés átmenni az ajtófélfa alatt...)


2021. szept. 27. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Minden házban meghalt valaki....miért zavarna?
2021. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Azt tudom hogy ilyen dolgok elhallgatásáért külföldön nagyon komoly perek voltak már, amit általában a vevő szokott nyerni, ha nincs külön feltüntetve a szerződésben egyéb okoknál, ez felsorolva, mint rendkívüli ingatlannal kapcsolatos tudnivaló.
2021. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
szomszédba vagy a környékre költöző putris család no az zavarna
2021. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Engem nagyon zavarna.
2021. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem zavarna. Az egész város alatt a régen élt halott emberek maradványai fekszenek. Szellemek a filmes formájukban pedig nem léteznek.
2021. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavarna.
2021. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok házban, lakásban haltak meg emberek. Semmit nem befolyásol, pedig én hiszek a szellemekben meg hasonló dolgokban. Kamaszként évekig aludtam a sezlonon amin dédnagyanyám halt meg. Egy barátnőm abban a szobában lakott ahol az apja felkötötte magát.

Eddig hogy nem tudtad, nem volt semmi furcsa, ugye? Mist csak bemagyarázod magadnak. Hülye exem pl kérdezte hogy elmondja-e az új lakóknak hogy a szomszéd néni a lakásban halt meg. Én azt mondtam hogy ne, teljesen feleslegesen hergelt volna csak hogy pletykálhasson.

2021. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden ingatlanomban otthon haltak meg, de ez valoban nagyon nyomasztana. Sot, az azt meg
2021. szept. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

8-as vagyok, bocs. Szoval leginkabb az iszonyu ketsegbeesett elet, ami ezt megelozte. Valami sajat feltalalasu tisztitast tartanek gyakorlo materialista es termeszetfeletti eztazt tapasztaltkent. Baratokat hivnek, kacaj, buli, orom, gyerekek latogatasa utan ereznem, meg szobanovenyek, stb, hogy elet van, es az elet erosebb.

Egyszer elado hazat neztunk pilisi panoramaval, es pokoli rossz erzes volt ott lenni. Nehezen allt ossze, hogy apukat az alagsorban tartottak, mert feltek tole, skizofren volt. Es vegul a haz elott a Volanbusszal uttette el magat. Mielott kiderult, mar borzalmas volt valahogy, pedig mindent azzal a szemmel nezek, mit hoznek ki belole.

2021. szept. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan az zavar, hogy meghalt, mert ez mindenhol előfordul, ha pl. az idős rokont otthon ápolják (vagy csak 80 évesen hirtelen megtörténik).

Az már inkább, hogy az a szerencsétlen valamiért??? jó ötletnek tartotta, hogy vág egy lyukat a falra, aztán kötél, stb. Majd valami szerencsétlen x idő múlva megtalálta, rendőrség, levágták, felkaparták a földről, közben helyszínelés, fényképezés, aztán 10 ember cibál ki egy hullát a házból...


Már néztem az ingatlanárakat, valószínűleg eladás lesz (nem csak ezért).

2021. szept. 28. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!