Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyre kevesebben dohányoznak...

Egyre kevesebben dohányoznak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Vagy csak én látom, hogy a magam korosztályában (45) egyre többen hagyják el a cigit?

2021. szept. 27. 21:51
 1/10 eznemlényeges ***** válasza:
67%
Én egyetemen az látom, hogy az én korosztályomban is nagyon megfogytak a dohányosok. Közelebbi ismerőseim közül talán 1-2 dohányzik, de talán őket is inkább alkalmi dohányzóknak modanám.
2021. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Láncdohányos vagyok én is.Általában nap egyszer szoktam rágyújtani, de azt is főleg haveri társaságban.Jókat beszélgetünk, nevetgélünk közben, több ízt is megszoktunk próbálni.

Hollandiában, Amszterdamban élek,nagyon élvezem.

2021. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem kollégáim közül csak egy dohányzik, korábban többen voltak. Férjem kollégái közül se dohányzik egyik se.
2021. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Ez sajnos nem igaz. Pont, hogy minél többen és minél fiatalabb korban nyúlnak a cigarettáért.


Persze az előfordulhat, hogy egy adott környezetben kevesebb a dohányos, de ha az egész országot nézzük akkor ez nem mondható el.

2021. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez nem igaz.Dohányosként nem ezt látom.Inkább annyi a helyzet, hogy már sok helyen nem lehet dohányozni és boszorkányüldözést folytatnak a cigisek ellen.Részben emiatt is, de én nem dohányzók közt nem dohányzom, nem is megyek ki dohányozni.Egyszerűen olyankor nem akarok rágyújtani.Attól még máshol cigizek, amit sokan el sem hisznek, ha nem tudják rólam.Nem vagyok igénytelen és büdös, sosem voltam.Meg most már az iqos és az elektromos cigit szívom.Sokan ezeket használják és pl az elektromos cigit meg még a bagó ellenesek sem tekintik olyan igazi dohànyzásnak.
2021. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
5 Még egy valamit kihagytam.A múltkor hoztam el az egyik rokonomat a kórházból, a fiatal orvosoknak olyan áporodott cigi szaga volt, hogy majdnem seggre ültem.Pedig ha akárkinek, nekik elvileg "nem szabadna" dohányozni.
2021. szept. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Megtiltva nincs nekik, csak ez ilyen etikai elvárás tőlük, hogy lehetőleg ne. Ennek akkor lenne jelentősége ha nagyon sok orvosunk lenne és lehetne válogatni közülük. Akkor nyilván hátrányba kerülnének a dohányzók.
2021. szept. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5# ez valóban hihetetlen, hogy így tudsz cigizni. Magam is ismerek akik így bírják. Amikor cigiztem nem nagyon bírtam tűrtőztetni magam nem cigizők között
2021. szept. 28. 10:06
 9/10 anonim ***** válasza:

7 Tudom, hogy nincs nekik megtiltva.Azért írtam így: "nem szabadna".

Rengeteg alkoholista orvos is van az idősebbek közt.Meg sok az elhízott orvos is

Lehet, ha tudnának válogatni, akkor kiszűrnék az ilyen orvosokat.De végülis amíg a munkájuk normálisan el tudják látni ő dolguk.

2021. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8 Nem olyan hihetetlen, mert dohànyzók közt, otthon, vagy ha az utcán szabad, akkor rágyújtok, mikor rám jön.Olyan 6-8 szálat szívok naponta.Ha buliban vagyok többet.De ritkán van, hogy csak 3 cigit szívok egy nap.

Annyi, hogy nekem ha dolgom van, akkor azt addig csinálom, míg kész nincs.Addig nem állok meg sem cigizni, sem enni.Ha valami program van és ott nem dohányzók vannak, nem gyújtok rá.De amint otthagytam őket rágyújtok.😄

2021. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!