Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted rossz hogy így...

Szerinted rossz hogy így csináljuk?

Figyelt kérdés
Haverom 21/F, én 23/F vagyok. Ha szabadnaposak vagyunk mindig rendelünk ott esszük meg náluk a giroszt, hambit, vagy pizzát. Havernak van 2 kis öccse egyik 6 másik 8 éves direkt akkor rendelünk ha nincsenek otthon mert ezek be zabálnák
2021. szept. 28. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a te pénzed is benne van akkor szerintem nem.a haverod "kötelessége"hogy adjon a testvérének az ő kajájából.van 1 haverom nekem is és neki 1 öccse.15 évesen amikor nagy nehezen összejött egy 60 as pizzára rendeltünk hozzá és az öccse aki kb 12 lehetett akkor pofátlanul hozta a tálcát és 3 szeletet elvett a 60 asból.olyan ideg volt bennem,mert amúgy nem bántam volna 60 cm es pizzából jut mindenkinek,de hogy szó nélkül elvett 3 szeletet....egy idő után az apja rászólt már hogy ne legyen bunkó és az öcsi még kiakadt azon hogy hát már miért ne venne el.
2021. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Girosz és ezek...


Amúgy nem baj.

Gondolom az édesanyjuk eteti őket. A hobbiból evés amúgy se egészséges nekik. Ti megkerestétek a pénzt rá, magatokra költitek. Nincs ezzel baj.

Gondolom a sört se osszátok meg velük.

2021. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rossz? Nem vagytok kötelesek etetni őket, az a szüleik dolga, éhezni gondolom nem éheznek, ti meg magatoknak veszitek a saját pénzetekből, ennyi.
2021. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ezzel semmi gond. Én azt nem értem, ha ilyen kicsi testvéreivel lakik a haverod, akkor hol vannak a szüleik? Ők miért nem adnak enni annak a két kis éhenkórásznak?
2021. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálnám. A gyerekek tipikusan azok, akiknek mindenből is kell, 2x annyi.
2021. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!