Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pakisztánban voltunk múlthéten...

Pakisztánban voltunk múlthéten. Már az 1. napon ment a hasunk és még most is majd kifordul a belünk. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Ettünk pakisztánit és ittunk vizet is, de már éjjel azt éreztem, hogy feszít belülről a vacsora. Hangos morgások, kellemetlen pufffadás, hasmenés, ezek voltak a tünetek. Később a többiek is rosszul érezték magukat. Őket is ilyen panaszok gyötörték.

Végül néhány hasfogó segítségével kibírtuk a hazautat (bár hozzátenném, nagyon nehezen).

Eltelt 1 hét és azóta is olyan rosszul vagyunk, hogy már lassan a belünket is kifossuk.

SEGÍTSETEK!!!! EZ SZØRNYŰ ÉRZÉS, MÁR NEM BÍROM TOVÁBB!!!



2019. aug. 16. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
99/ hepatitis fertőzés, irány orvos
2019. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ok, köszi!

Most már hányunk is, úgyhogy muszáj lesz elmenni az orvoshoz!!!

2019. aug. 16. 13:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menjetek orvoshoz, még ma, mert holnaptól 4 napig csak ügyelet lesz.
2019. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Legalább egy életre megjegyzitek hogy ilyen igénytelen lepratelep szerű helyekre soha többet nem mentekm
2019. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
ha bevagy oltva mint pl én twinrixel akkor ellehet, de utazás előtt 6 hónappal kell elkezdeni 3 inekció. hepatitis AB kombintált oltás
2019. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentél el egyből ahogy hazaértetek?... Omg
2019. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Én csak azt nem értem mért pont Pakisztánba kellet menni?

Ha volt rá pénzed orvosra meg nincs?

Hogy van ez?

2019. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp orvos, de azért nem feltétlenül van hatalmas baj.

Tipikus dolog, hogy valaki ilyen nyaralásokon beteg lesz. Más a baktérium és vírusállomány. Ezért mondják, hogy fogat is ásványvízzel érdemes mosni.

2019. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már sokkal jobban vagyunk!
2019. aug. 23. 09:59
 10/10 Almos85 válasza:
30%

"Ettunk pakisztanit" - ha embert eszel, akkor ne csodalkozz, ha nem birja a gyomrod.


Az szinten elgondolkodtato, hogy itt kersz tanacsot. Szerintem Pakisztan kozelebe sem jartal.

2019. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!