Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit csináljunk ha a Balatonra...

Mit csináljunk ha a Balatonra megyünk nyaralni és rossz időt mondanak?

Figyelt kérdés
Augusztus elsején indulunk és 5ig leszünk ott. Nagyon rossz időt mond és teljesen el vagyunk keseredve. Eddigi években sem jött össze nagyon ez a nyaralás dolog(rossz idö,egyéb problémák) és most tényleg nagyon szerettúnk volna csak fürdeni meg napozni. Kicsit így is lazítani nem csak úgy hogy túrázunk. Így már semmi kedvem menni legszívesebben lemomdanám az egészet. Szerintetek addig még változhat az időjárás

2019. júl. 27. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan idő lesz, mint ma, kb. még 2 napig. És ez se olyan rossz. Tök meleg volt ma is. Délelőtt esett kicsit, meg most.
2019. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De pont elsejétől lehűlést mond kb ilyen 24 fokot. Akkor már nem lehet fürdeni a balatlnba. Pedig mi nagyon szeretnénk
2019. júl. 27. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hol nezed? En most accuweather-t nezem, csüt meg 30 fok, aznap meg biztosan tudnatok furodni. De utana is 25-26 fokokat mutat, szombatra napos időt.

Mi is pont 1-jen indulunk, eszembe agaban se lenne lemondani :)

2019. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A rádióban,tvben illetve az időkép.hu-n néztem. Meg a többi időjárás jelentős oldalon
2019. júl. 27. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem esnék kétségbe, de én a Balatont fürdés nélkül is szeretem és már a puszta tudat is kikapcsol, hogy ott vagyok, akkor is, ha épp a házban kotlok és kint szakad az eső. Persze nyilván kell egy beállítottság, hogy az ember ezekben is meglássa a szépet, élvezze az esőáztatta természet illatát, tetsszen neki a sötét felhő a tó felett, a vihar utáni naplemente meg ilyenek.

De azért biztosan betenném a Hanabi nevű társasjátékot is, amit már két főtől nagyon izgalmas játszani. Meg meglátogatnék egy-két borospincét, jó éttermeket, vannak híres cukrászdák is és egyébként még termálfürdők is akadnak a tó körül, ha nagyon hiányozna a víz.

A másik meg, hogy viszont ha lemondod és mint már annyiszor, most se lesz igazuk az időjósoknak, az milyen szívás! Én az [link] oldalon és a google-n szoktam időjárást nézni, néha totálisan ellentétesek az adatok.

2019. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hova mentek konkrétan? azért mert irja a zaport zivatrt attól még nagy hideg nem lesz. utána tudtuk fürdeni. meg aztán amúgy sem adnak pontos jelzest az időről. az is lehet jobb lesz mint gondolnád
2019. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
53%
Ha tudod, akkor mondd le. Pénteken jön a hidegfront. Talán egy napotok lesz a strandolásra. A többin jó kirándulóidő lesz.
2019. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
na hogy telt a nyaralásod?
2019. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!