Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vágytok arra, hogy Magyarorszá...

Vágytok arra, hogy Magyarországon is nyugati-féle lazaság, elfogadás legyen?

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz ezen picit pontosabban?
2021. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mint például hol?

Én UK -ban lakom, mindig röhögök az olyan cikkeken, hogy X gyereket hazaküldték a suliból, mert két centivel hosszabb/rövidebb volt a haja az előírtnál, vagy nem megfelelő kék volt az egyenruha, meg a hasonló, roppant fontos iskolai dolgok. Itt az egyenruhára (egyen kinézetre) óriási hangsúlyt fordítanak, ennyit a lazaságról.

2021. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#2


Nem az iskolákról beszéltem, az USA-ban is van olyan suli, ahol egyenruha kell, mégis sokkal lazább a társadalom. Tehat magára a társadalomra értem a kérdésemet. Szeretnétek-e lazább társadalmat?

2021. szept. 28. 19:22
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudom. Csak épp mutatja a marha nagy lazaságot, hogy mennyire komolyan veszik az egyenruhát.

Értsd, kicsit se lazák.

2021. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Jó, akkor az angol pont nem olyan, de a hollandok, spanyolok, olaszok, távolabb az amerikaiak, kanadaiak igen.
2021. szept. 28. 19:26
 6/24 A kérdező kommentje:
Latin-amerikait ne is mondjam.
2021. szept. 28. 19:26
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes, amit kérdezel.

Ugyanis alapvetően nem..

Viszont nekem hiányoznak dolgok, amik amcsiban gyakrabban megvannak, a merni máshogy csinálni és nem sablonban gondolkodni.

Ha ez lazaság, akkor igen.

2021. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7


Ez is afféle lazaság, igen.

2021. szept. 28. 19:46
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Ha a lazaság egyenlő az önfeladással, akkor nem. Szörnyű látni a nyugatra özönlő töménytelen migráns csoportokat és az őket pátyolgató liberálisokat. Amikor pedig az amerikai rendőrök letérdelnek az erőszakos és agresszív BLM-aktivisták előtt, az már-már az anarchiát idézi. ...és akkor még a nőből férfivé operált, de férfiként is a férfiakhoz vonzódó és neki gyereket szülő lényekről és az őket felkaroló és reklámozó LMBTQ-lobbistákról nem is beszéltem.
2021. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Dolgoztam oviban az UK-ban, és addig nem kenhettem le a gyerekeket naptejjel, amíg el nem végeztem a naptejlekenő tréninget. Halál komolyan. Úgyhogy kösz, nem vágyom vissza az ottani nagy "lazaságot" (mi hazajöttünk).
2021. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!