Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kötekedő idős embereket hogy...

Kötekedő idős embereket hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

25 éves létemre már nem egyszer fordult elő hogy idős emberek kötöttek belém utcán vagy tömegközlekedésen.



A mai eset volt a legdurvább mikor az Aldi-ban a kasszánál kiapróztam a fizetendő összeget, majd emiatt egy mögöttem lévő 65 év körüli néni, rámszólt hogy miért nem tudok bankkártyával fizetni, mert emiatt csak feltartom a sort. Ezután szóváltásban kezdtünk, ekkor olyanokat mondott hogy a mai fiatalság mind génhulladékok mert az ő idejükben sokkal tisztelettudóbbak voltak a fiatalok és egy sokkal szebb világban éltek.


Ezután 1-2 perc szóváltás után már az édesanyámat szidta, meg olyanokat mondott hogy kössem fel magam stb.. úgy hogy ráadásul egyetlen rossz szót nem mondtam a néninek.


Veletek történt már hasonló?

Hogy kezeltétek a helyzetet?


2021. szept. 28. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

A nénit a rendőrségen kell fel jelenteni.

Mi ezzel nem tudunk mit csinálni.

A megértését köszönjük kérdező.

2021. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
:)))
2021. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Velem a buszon volt hasonló, nem adtam át a helyemet a néninek, aki ezt szóvá is tette. (Az hozzá tartozik, hogy volt még máshol több üres hely is).

A nénit nem értem teljesen, de fiatal szemmel nézve máshogy látjuk a világot. Lehet, hogy 40 év múlva éppen én fogom ugyanezt csinálni.

Be kell látni, hogy mindenkire máshogy hat a kor. Jelenleg én sem értem mindig az időseket, de elfogadom amit tesznek, végülis tapasztaltabbak már, mint én:)

2021. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van sok ilyen savanyú uborka unatkozó rosszindulatú ember kortól és nemtől függetlenül de kétségtelen az idősek elég durván tolják

Hogy kezeldd?Xardd le mit pofázik és csak annyit kell mondani neki hogy vegye be a gyógyszerét és nyugodjon meg

2021. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálni kell, bár ez esetben én visszakérdeztem volna, hogy hova tetszik sietni? Aki bevásárolni van, annak legyen ideje kivárni a sorát.
2021. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a néni kezdett panaszkodni olyanba aminek nincs beleszólása és az a tipikus nénis beszólás hogy a mai fiatalok stb..mikor ez a néni nem érdemel tisztelet ha eleve kötekedik ok nélkül..ilyenekre még csak figyelni sem érdemes mert figyelmet akarnak és gonoszkodni.
2021. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem autóval találnak meg. Őrült szerencse hogy nem lett egyik szituból sem baleset. Ezeknek mindent lehet, olyanok mint a gyerekek, ők szentek, így aztán magam is úgy viselkedem ahogy ők. Egyenlőek vagyunk 👍
2021. szept. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is a buszon történt hasonló. Szalagszakadásom volt, ami miatt nem tudtam vezetni, mert azt hittem beszarok, ha nyomnom kellett a pedált. Így busszal közlekedtem egy darabig, ahol ugye sokat állni sem tudtam, ezért leültem.


Ott mondta nekem egy idős nő, hogy baromi udvariatlan vagyok, hogy nem adom át a helyemet. Mondtam neki, hogy én vele ellentétben nem ingyen utazom és nem a piacra meg az orvoshoz megyek fontoskodni, szóval valószínűleg sokkal fáradtabb vagyok nála, úgyhogy nyugodtan maradjon csendben és álljon tovább.


Nem álltam le magyarázkodni, hogy alig bírok lábraállni, mert semmi köze hozzá, meg amúgy sem bírom az ilyen mindenkit nevelni akaró idiótákat.

2021. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!