Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan kezelitek az ilyen...

Ti hogyan kezelitek az ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Akik egy párbeszéd során, bármit mondasz nekik, ők mindig valami nagyobbat próbálnak mondani. Egy idő után megunjátok, vagy megszokjátok?
2018. okt. 24. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
pár ilyen alkalom után nem keresem,nem beszélek vele.
2018. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy idő után igyekeznék kerülni az olyan szituációkat, ahol vele kell társalognom.
2018. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismertem egy arcot , állandóan überelt bármit bárkit mindig jobbat hasznosabbat tudott . Egy beszélgetésnél szerelők voltak a témában ő közbe szólt sokkal precízebbet olcsóbbat tud mint ők miközben semmi konkrét adat el sem hangzott még .
2018. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nagyobbat szoktam mondani náluk, olyat, ami már abszolút irreális. Talán észreveszik magukat.
2018. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Okos enged, szamár szenved alapon-ráhagyom..
2018. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szeretek szembesíteni, és meghökkentően őszinte lenni ha nem megy tovább a "játszma". Megkérdezném, miért akarja állandóan feljebbvalónak érzetetni magát velem.

Az ilyen és ehhez hasonlóan szembemenős kérdésekkel nem tudnak mit kezdeni... Ha lehet ezt "nagyobbat mondok"-nak mondani. Úgy ez az. ÁLtalában azzal zárom le ilyenkor, hogy biztosítom már-már gúnyorosan az illetőt, hogy nyugodjon meg, feljebb valónak tekintem őt, nem kell bizonygatnia. :D

2018. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megdicsérem, Gratulálok neki. Aztán abbahagyja, mert nem akarjaф dicséretet.
2018. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csipázom az ilyeneket, vagy otthagyom, vagy megmondom neki, hogy ennek így nincs értelme, és beszéljen inkább ő.
2018. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!