Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rocker, metálos, goth ruhák?

Rocker, metálos, goth ruhák?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem az lenne a kérdésem, hogy valaki tud olyan weboldalt ahol kicsit olcsóbban tudok szerezni ilyen stílusú ruhákat, ékszereket? Akár instagram oldal bármi? :)

2021. szept. 29. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Ha ilyen vagy és lány, akkor engem a korod is érdekelne.

Ritkák az ilyen lányok.

2021. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 eznemlényeges ***** válasza:
94%

Használt ruha üzletekben is szét nézhetsz, szoktak lenni, bár főleg csak nő ruhák. Flórián téri üzletközpontba az emeleten a Humana-ba szokott lenni pár dolog, illetve a Kálvin téri Cream-ben.

Facebook csoportokban is nézelődhetsz (pl.: [link]

Újonnan szerintem nem fogsz találni viszonylag olcsót :/

2021. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Marketplacen szoktak hirdetni
2021. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen az lemaradt 18/L

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2021. szept. 29. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Gardróbcserén szokott néha lenni, turikban is. Esetleg még SHEIN és AliExpress.
2021. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Mondoconon egy csomó kézműves árul goth/alternatív ékszereket, és a többség eléggé “diák pénztárcára” van szabva, szóval érdemes ellátogatni oda. 🙂 Viszont az ilyen/olyan Aliexpressről berendelt fém cuccokkal, és az ezekhez hasonló minőségű ékszereket áruló eladókkal vigyázni kell, mert volt már olyan élményem egy vásár után, hogy hiába nézett ki jól, nem tűnt gagyinak az ékszer, otthon szembesültem azzal, hogy iszonyat büdös már messziről is (nem szimplán fém illata volt, hanem tényleg BÜDÖS 😫). Ki tudja, mi van az ilyen bizonytalan eredetű ötvözetekben, így pénzkidobás volt, gusztusos sem volt viselni soha, pláne a bőrömhöz közel.

Ha már olcsó ékszer, akkor a Claire’s-t ajánlom. Van, amit 8 (!) éve vásároltam ott, és még mindig kifogástalan állapotú. A jelenlegi időszak a kedvencem, amikor felvásárolom szinte az egész Halloween-i kollekciót. 😂 Persze, nem mindegy, hogy milyen színű fém kiegészítőt veszel innen. A fekete, “ón” és az ezüst színű dolgok általában jobb minőségűek, mert az arany színű ékszerek többsége rézötvözetből készül, ami az idő múlásával csúnyán oxidálódik, onnantól kezdve hordhatatlan.


A fővárosban van pár turkáló, ahol érdemes nézelődni, ilyen pl. a Jajcica és a Szputnyik Shop. Igaz, annyira olcsónak nem mondanám a kínálatot, de itt célzottan különleges, alternatív darabok sorakoznak.

Viszont más helyeken (Humana, Háda) is lehet találni meglepő dolgokat.

Amúgy ha már ruha, fast fashion üzletekben (leginkább Bershka, Pull & Bear, Reserved, H&M) elég sok darkos cucc van, főleg most, ősz környékén. Műbőr dzsekik, szoknyák, nadrágok, övek, kesztyűk és más és kiegészítők.

2021. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
+ A H&M-ben tegnap találtam The Cure-os pulóvert! 😅
2021. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

[link]

[link]


Illetve Killstar, bár az nem olcsó, de legalább jó.

2021. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz külföldről rendelni akkor hasonló oldalakat is nézhetsz Facebookon pl:

[link]

A rengeteg női fekete cucc albumot ajánlom innen, én éppen onnan rendeltem. De rengeteg ilyen oldal van.

2021. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Metalshop 19/l

Bár kicsit drágább...

2021. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!