Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rockerekrő...

Mi a véleményetek a rockerekről (rocker, metálos, góth, emo, punk) akik nem tartozak ezek közé, hanem popot vagy dubstepet, rapet. Stb hallgatnak csak nem rockot?

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Most akkor kik?
2015. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fuss neki ennek még egyszer.
2015. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fordítok:

A nem rockerekneknek mi a véleménye a rockerekről?

2015. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3# briliáns!

Nekem még mindig zavaros, de átlátom általad.

Szerintem a zenei ízlés eléggé szubjektív, bár valamilyen szinten meghatározó, de ez függ attól is, hogy a hallgató milyen szinten érti a zenét. Nagyon sok pop vagy rap zenész használ fel rock és góth elemeket a zenéjéhez, és ez a vegyítés sokszor nagyon jól sikerül. Ez akkor történhet meg, ha az egyik tiszteli a másikat. Intelligens emberek között nincs harc a műfajokkal.

2015. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem én is a rockzenét, de nekem nagyon furcsa, hogy valakinek ez határozza meg a teljes stílusát. Számomra kicsit felfoghatatlanok ezek az "életérzések". :D
2015. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén? fogalmam sincs mi ezek között a különbség. Én látok egy emberkét feketében, valami zenekar nevével a pólóján, vagy kecskefejjel és kész. Annyit tudok, hogy van metál meg rock és valószínűleg valami ilyen zenét szeret. Én kategóriák nélkül hallgatok random mindenféle zenét ami tetszik, de az ilyen különbségeket nem ismerem, nem is érdekel. Mitől lenne ettől jobb/rosszabb ember, szerintem semmit nem befolyásol.

Egyszer egy haverom magyarázott valami eltérést, hogy az egyikben van trombita, vagy másfajta gitár mint a többiben. Hát ha ez valakinek olyan fontos... én nem ez alapján ítélek senkit, nem is érdekel.

2015. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Általában nem változik nekik az " izlésük " kéthetente, legalábbis eddig akit rockert ismertem egyiknél sem kétnapos hobort.
2015. jún. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tom Benko ***** válasza:
56%
Változó. A legintelligensebbek meglátják bármelyik műfajban a jót. Az intelligensek el tudják fogadni a másik ízlését. Az unintelligensek pedig birkaként összezárnak, és fröcsögnek a "másokra".
2015. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Sztem ez inkább világnézettől függ, mint zenei preferenciáktól. Én speciel mindenfélét hallgatok, mert szinte minden műfajban találok jót, és magasról letojom, ki mit hallgat. Akiket rühellek, azok a görcsös, csőlátású emberek, akiken látszik, hogy divatból rockerek, rapperek stb., illetve azok, akik megvetően nyilatkoznak azokról, akik másféle zenéket hallgatnak / sznobok (szóval pl. az olyanok, akik egy általuk szeretett zenekart nem hallgatnak tovább csak azért, mert népszerűbbek lettek, és már a tinilányok is hallgatják).
2015. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
a rock, a goth, meg az emo mind a 3 TELJESEN más
2015. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!