Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántják vagy szólják...

Miért bántják vagy szólják vagy nézik le az embert fórumokon?

Figyelt kérdés
Miért ilyenek az emberek,hogy lenézik leminősítik a másikat,hogy te csak is hülye lehetsz bármihez na de ők....

2021. szept. 30. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Me' névtelen. Kicsit más lenne a helyzet, ha szemtől-szemben kellene megtenni ugyanezt és a másik fejbecsaphatna szívlapáttal.
2021. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta.


Anoim módon sokaknak nagy a szája. Meg aztán, így adják ki egyesek a frusztrációt.

2021. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2/


Hát frusztrálódjon a jó......

2021. szept. 30. 13:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Régen sokkal rosszabb volt a helyzet a fórumokon, ma már klasszisokkal jobb a moderáció. A nagy közös terek kezdenek eltűnni és átveszik a helyüket a kisebb fórumok egyéni moderátorokkal. A Redditen régóta ez van, ott a nagy dühöngők helyett külön fórumszobák vannak, amiket 24 órában tudnak moderálni, mert nem oszlik meg a figyelem.

Ennek a hátránya az, hogy a fórumszobák inkább az egymással egyetértőkkel vannak tele, tehát véleményt ütköztetni nem igazán lehet. Viszont nincsenek tele trollokkal és szándékos károkozókkal, mert azokat rögtön kitiltják. Mintha itt a családi kategória egy külön szoba lenne külön moderációval, a cinikus és gyűlölködő tagok nélkül.

2021. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4/


Én most egy számítástechnikával kapcsolatos fórumban voltam és csak azért mert xy illető van amihez jobban ért én már csak egybites buta ember vagyok neki....

2021. szept. 30. 13:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Van kerítés, amellett meg jó, hogy ugatnak az emberek egymásra.
2021. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Senior Séf ***** válasza:
Mert mostanra ez lett a megszokott kommunikáció. Sajnos. 50, de még 30 éve is, ha egy közéleti személyiséget hazugságon kaptak, akkor sem azt mondták, hogy hazudik, hanem csúsztat, vagy legdurvább esetben is valótlanságot állít. Aztán jött a Fidesz, és eldurvult a kommunikáció a tévében is.
2021. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert nincs életük, s az interneten tombolják ki magukat.
2021. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első leírta a lényeget, de írok példát is, mert az infós fórumok közül néhányból komol pszichológia tanulmányt lehet írni:


nekem a pc fórumról az összes kérdésem törölték szó nélkül azért, mert az egyik fotelharcos veteránjuk belém kötött vmi teljesen nevetséges dolog miatt, és nem hagytam magam (talán nem volt kérdőjel az egyik mondatom végén vagy nem tudom.)

de egyébként a legtöbb régi tag itt ilyen: azt lesik, kibe köthetnek bele.


nyilván nem épp kiegyesúlyzott kisportolt emberek...most képzeld el, hogy ezt a stílust megpróbálják a való életben. vszínűleg a 12. ember olyan pofán vágná őket, akivel így beszélnek.

ezt marad a netes keménykedés. feljönnek a kis belterjes infós oldalukra jól megmondani. egyszerűbb is, mint lefogyni, vagy a Kondi Bélának beszólni az utcán.


egyébként meg. tudom, h infós oldalról beszélsz, de volt egy srác (nicket nem írok), aki hihetetlen nagy pofával (és rossz helyesírással) okoskodott testépítés témában, állandóan magyarázva a bizonyítványt.

na, múltkor tök véletlenl láttam egy kérdést, ahol leírta, h egy 60 kg-os hardgainer, aki 3 műszakban dolgozik melózok, ezért nincs se ideje már edzeni vagy fórumuzni..erről ennyit. ki merem jelenteni, h az ilyen agresszívkismalac-stílusban nyomulók nagy része egy lúzer a való életben.

2021. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ezért marad*

-melózok*

2021. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!