Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt fáj egyes embereknek...

Mièrt fáj egyes embereknek hogy olyanok is laptopot vesznek akik nem viszik el soha otthonról és esetleg csak asztalnál használják?

Figyelt kérdés

Nemèrtem őket, mièrt próbálják szinte erőszakosan meggyőzni a másikat hogy asztali pc-t vegyen. Facebookon ès itt gyakorin is találkoztam vele. Èn èvente talán egyszer ha elviszem itthonról ès javarèszt asztalnál használom vagy az ágyban ès mellette a kiasztalon. Nekem bőven elèg az a teljesítmèny amit nyújt mert filmezèshez, netezèshez ès nèhány Super Mario szintű játèkhoz nem kell erősebb. Mègis próbáltak már meggyőzni arról hogy nekem akkor is pc kell ha ilyen keveset viszem el itthonról. Ès nem fogják fel hogy 2013 óta annyira megvagyok pc nèlkül hogy nem is hiányzik. Ès hogy nekem igen is fontos hogy 6 ezer forintal kevesebb-e a villanyszámla ( tènylegesen ennyivel, majdnem 6500 forintal fizettunk kevesebbet szinte minden hónapban miután lecserèltük az asztali gèpet laptopra ).


Mièrt próbálják ennyire rátukmálni az emberre az asztali gèpet?



2021. okt. 1. 12:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Sok embernek van valamiért ilyen berögződése, sz.arni rá.

Ha neked a laptop a kényelmesebb, kár foglalkozni ezzel.

2021. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
2007 ota csak laptopjaim vannak, asztali gepem nincs
2021. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%
1x próbáltam lapost . laposok nagy részében 2011 fos kijelző / monitor van kicsi és szar . 300- felfelé már lehet hogy jók de annyiból mar baszó gépet lehetett venni
2021. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
A legtöbb arra van ráállva hogy ha nem viszed el otthonról vagy nem a munkádhoz kell hogy hordozható legyen akkor mindenkèppen asztalit kell hogy vegyèl. De hogy mièrt azt sosem mondták mèg el, csak ugyan azt szajkózzák, hogy akkor felesleges.
2021. okt. 1. 13:23
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ez nem laptop dolog, hanem vannak idiotak, akik eroszakosan meg akarnak teriteni arra, ami szerintuk jo.
2021. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Nekem csak azért van laptopom, hogy arról nézzem a sorozatokat a tévén. Két éve nem került le a gardrób tetejéről.

Azért kell, mert üresjáratban ez 15 wattot fogyaszt, az asztali gépem meg vagy százat. Ja és ingyen volt, elektronikus hulladékból kukáztam.

2021. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Senki nem tukmálja senkire. Egyszerűen azt látom, hogy ha érvel az ember valami mellett/ellen akkor azt a másik fél azonnal támadásnak, tukmálásnak veszi.
2021. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

Tegyük hozzá azért vannak itt a fogyasztásnál is tévhitek. Egy laptop is fogyaszt, ha megizzasztod. Míg egy asztali gép is lehet takarékos.


Főleg akkor érdekes amikor egy mai laptopot hasonlítanak a régi erőművükhöz amiben van videókártya, 5 ventilátor meg 3 merevlemez.

2021. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
Csakhogy egy számítógép az ideje 90%-át tétlen vagy közel tétlen állapotban tölti, ezért annyira fontos az akkori fogyasztás. Ez laptopnál sokkal alacsonyabb, mint egy asztali gépnél.
2021. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

Ilyennel még nem találkoztam, pedig 10 éve csak laptopom van, és van jó sok kötekedő ismerősöm. :D

Én se vennék asztali gépet többé. Játékra ott a konzol, munkára kényelmesebb a laptop.

2021. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!