Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne egy közeli...

Hogy lehetne egy közeli azonos nemű barátot rávenni arra, hogy ne legyen szégyenlős velem a kondi zuhanyzojában?

Figyelt kérdés
Szerintem indokolatlan a félelme főleg hogy már nagyon régóta barátok vagyunk.Ti mertek meztelenek lenni egy közeli barátotokkal?

2021. okt. 1. 20:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
53%

Hallod te perverz!

Neked ott a szexualitás kategória.

Miért ide írtad ki?

2021. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
50%

Melyikőtök a ratyi?


Mindketten?

2021. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
#1 Kedves első hozzászoló. Természetesen jogos a felvetésed.De igazából a meztelenségben önmagában nincs semmilyen szexualitás ez egy természetes állapot.Ezert is ide írtam a kérdést mert ez inkább önbizalom hiány miatt lehet.
2021. okt. 1. 21:01
 4/41 anonim ***** válasza:
61%
De ha te valakit ilyenre akarsz rávenni az már nem természetes!!!!
2021. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
33%
Igazából az is lehet, hogy a másik fél a barátságnál többet érez, és azzal, hogy ezt próbálod erőltetni, csak az ő helyzetét nehezíted meg.
2021. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
85%

vszínű vmi gondja van, pl látott téged, és az övé kisebb, stb. fiúknál, főleg sportolóknál azért ez komoly egó-kérdés.

sztem az a legjobb ha természetesen viselkedsz te attól még, és ugyanúgy tusolsz, öltözöl stb. talán idővel akkor elmúlik a szégyenlőssége, ha látja rajtad, h természetesen kezeled a meztelenséget.

2021. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Hát igazából még soha nem látott meztelen
2021. okt. 1. 21:15
 8/41 anonim ***** válasza:
93%

5

az nem baj, akkor főleg bátornak kell lenni. hát némelyik kondiban ami megy este edzés után, az minden képzeletet felülmúl. én s ehittem, amíga ztán egyszer nem szembesültem vele, és akkor felvilágosítottak h akkor inkább ne menjek már az öltözőbe ...

na de nálad végül is nem biztos h ilyneről van szó.

2021. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
És nem akarnám erőltetni csak el akarom hitetni vele hogy semmi értelme ezen parázni
2021. okt. 1. 21:16
 10/41 anonim ***** válasza:
32%

Két bzi megkörnyékezi egymást.


Ezt láthatjuk a kérdező történetében.

2021. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!