Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 16 éves fiú vagyok. Jelenleg...

Eragon012 kérdése:

16 éves fiú vagyok. Jelenleg 170cm. Elmúlt évben kb semmit nem nőttem. Apukám 168körül van anyukám meg 160. Szóval már nagyobb vagyok náluk, ezért nem tudom, hogy fogok e vajon még nőni. Egyébként kondi terembe járok ez befolyásolhatja?

Figyelt kérdés
Ember, testmagasság, magasság, fitnessz, konditerem,
2018. júl. 12. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőhetsz is, de párom kb. 17 éves kora óta 166 cm.
2018. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a felmenőid között akadt magas ember, simán nőhetsz még, mivel 16 vagy. A nagyon megerőltető sport viszont nem tesz jót, csak tudj róla. Sportolj normálisan, de ne vidd túlzásba, mert igen, befolyásolhatja.
2018. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél másképp működik. Én 34 vagyok, és a végleges magasságomat elértem kb. 13 éves koromban. Azóta nem nőttem egy millimétert se.


Első gimiben első voltam a tornasorban, negyedik osztályban hátulról a második. Ez így működik, nem tudod befolyásolni.

2018. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Az alvás közben ellazuló csigolyák miatt minden reggelre növök 2 centit. Aztán a napközben való kétlábonjárás miatt estére összemegyek ugyanoda, ahol előző este voltam.

Fogsz még nőni tartósra is szerintem. De reggel felkeléskor mérd magad :-)

2018. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én 171 cm vagyok és 19 éves, szívás... Tatám egyetem alatt nőtt még 3 cm-t, szóval még nem adtam fel :D.
2018. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Mit vagytok annyira oda? A 170 körüli magasság még nem törpeség. A férjem is csak 172 cm. Na és akkor mi van. Magasabb volt az egója, mint ő maga. :D
2018. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😁 Nagyszüleim sem voltak magasak szóval nem tudom 😅 Remélem azért még legalább 5cm-t fogok nőni az évek alatt 😅
2018. júl. 13. 00:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is alacsony az a 170 centi :) +nyújts, minden nap többször is, ha van rá időd, mert akkor ki tudod hozni a max magasságodat
2018. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!