Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha soha senki nem hitt bennem,...

Ha soha senki nem hitt bennem, én hogyan hihetném el, hogy képes vagyok véghez vinni valamit?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen elkezdesz valamit és be is fejezed, ennyi az egész! Nem hinni kell, hanem tenni!
2021. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ne masoktol vard.. amig igy allsz hozza miert hinne benned barki 🤔
2021. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd magadnak, hogy "csakazértis megmutatom!" - hadd lássák, hogy tévednek.
2021. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
hogy higgyen benned más, ha te sem hiszel önmagadban?
2021. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam, de végül az éket rávitt hogy sok, igen nehéz dolgot megoldjak és kipróbáljam magam olyasmiben, amitől anno tartottam, mert azt hittem, nekem úgysem sikerülne ééés, szinte kivétel nélkül sikerült! Most már verem a fejem az asztalba, hogy én hülye,miért nem hittem jobban magamban? Miért nem voltam merészebb hamarabb? Most már rég sokkal előrébb tartanék!

Már nem számít, ki hitt bennem és ki nem. Nem azért érek el valamit, hogy bárkinek is bizonyítsak, hanem azért, mert én el akarom érni, meg akarom szerezni,azt a valamit, a magam kedvéért.

Az egyik legnagyobb bűn, amit elkövethetsz magad ellen, az, ha nem hiszel magadban. Bátorság!

2021. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#élet
2021. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!