Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon bolond vagyok?

Nagyon bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom jól elmagyarázni,remélem sikerül érthetõen. Néha pár élethelyzetben van olyan hogy így akaratlanul megkérdõjelezi az agyam hogy a valóságban vagyok-e vagy álmodom😅


Példák:

-Elalszom délután amikor világos van,és sötétben ébredek fel


-Egy esti program után mikor másnap felkelek


-Születésnapom utáni nap


-Eufórikus élmények közben


Nagyooon gyagyás vagyok?



2021. okt. 2. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ember én múltkor azzal poénkodtam hogy már nem hiszem el hogy ez a valóság tuti egy álom, aztán felkeltem xD
2021. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.Ez normális,ha fáradt az ember és le fekszik délután nagy valószínűséggel el is fog aludni,ha fáradt vagyok és van időm én is le szoktam dőlni. Például az olaszok 12-13-tól 15-16-ig haza mennek,ebédelek és vannak akik le fekszenek aludni egy kicsit,pihennek ezt sziesztának hívják,nyilván ők ez miatt tovább dolgoznak, de sokkal jobban érzik is magukat tőle,Spanyolban is vannak ilyen cégek.

Nagy meleg miatt mentek régebben haza az emberek,de mostmár van klíma, ezért már nem mindenhol működik ez,valahol még azért tartsák a szokást.

Egyre kevesebb ilyen jellegű cég van.


2.Emberfűggő hogy milyen is vagy.

2021. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!