Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit tudok tenni?

Szerintetek mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy Zircen ragadtam, nem tudom, hogy hol vagy mikor esett ki a pénztárcám és most kb össze vissza futkároztám, de hiába, mert nem lett meg a pénztárcám. Ilyenkor mit tudok tenni?Szüleim nem tudnak most segíteni, ha úgy van akkor holnap valaki eltudna jönni értem de ma kb megvagyok lőve!Utalni se tudnak mert nincs nyitva a bank és még a személyim sincs meg!Valaki valami ötletet tudna adni?Ilyenkor mit tudok tenni? 24/F

2021. okt. 3. 15:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hová kéne eljutnod?
2021. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg a Ciszterci apátságot és kérdezd meg, hogy tudnának-e valahogy segíteni neked eljutni a valahova, ahova mennél, ha tudnál.
2021. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Veszprémbe nekem elég lenne, de haverom munka után már jön értem, igaz este 10 lesz mire ideér de most ez így alakult!Balatonalmádiban lakok egyébként!
2021. okt. 3. 16:13
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szállj fel egy vonatra. Megbüntet a kalauz, de le nem rak ha együttműködsz vele, legalább hazajutsz.
2021. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, az állomáson de azt mondták, hogy biztos le fog szállítani buszon/vonaton!Most annyit tehetek, hogy sétálgatok estig meg hátha lesz valaki aki tud segíteni addig is próbálkozok ismerősöknél!
2021. okt. 3. 16:27
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Ne mobilozz mert lemerül
2021. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Powerbankom van, az még 50%-on van, az meg még 1 napra is elég nafta!
2021. okt. 3. 16:34
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém 10 km gyalog! Ha nem vagy mozgássérült, akkor másfél óra gyalog! 24 évesen ez nem lehet kihívás egy férfinak, ha egészséges és nem lusta! Ma reggel ennyit kocogtam - közel az 54-hez! Ne röhögtesd már ki magadat, ember!
2021. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítok: több egy picivel a két település közötti távolság, mint 10 km, de maximum kettő óra elfoglaltság!
2021. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Zircen nincs pénztár, úgyhogy a vonaton adják a jegyet.

Ha nincs nálad pénz akkor kapsz egy bünti papírt,3 munkanapon belül a jegy ára+500 ft a büntetés.

Ha esetleg van automata az állomáson,akkor viszont 2600 a büntetés.

2021. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!