Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit tudok tenni?

Szerintetek mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy Zircen ragadtam, nem tudom, hogy hol vagy mikor esett ki a pénztárcám és most kb össze vissza futkároztám, de hiába, mert nem lett meg a pénztárcám. Ilyenkor mit tudok tenni?Szüleim nem tudnak most segíteni, ha úgy van akkor holnap valaki eltudna jönni értem de ma kb megvagyok lőve!Utalni se tudnak mert nincs nyitva a bank és még a személyim sincs meg!Valaki valami ötletet tudna adni?Ilyenkor mit tudok tenni? 24/F

2021. okt. 3. 15:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Zirc és veszprém közt 20 km van!Figyelj, szerintem nem fogok elindulni egy megpakolt táskával, ballonkabáttal a kezembe és zakóban!5 órát inkább üldögélek és megvárom a haveromat, mint most lesétáljak 20+ km-t!Holnap dolgozok, szóval semmi kedvem ma ennyit mozogni, úgy, hogy tegnap almát és körtét szedtünk este meg tüzeltünk!Csak valami tippek akartam kérni, mondjuk az a vonatos bliccelés jól hangzik lehet azt megpróbálom!
2021. okt. 3. 17:05
 12/19 anonim ***** válasza:

Az nem bliccelés.

Ha elmondod normálisan a kalauznak,hogy mi történt, akkor ez egy teljesen legális módja hogy utazhass.

Egyre figyelj,hogy ne csússz ki a 3 napos fizetési határidőből.

2021. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor a 19:38-al elmegyek majd!Veszprémből meg hazavitetem magamat!Máskor teszek valahova dugi pénzt vagy hagyok fennt a számlámon minimum pár ezret, de így október elején az az 5k volt minden pénzem és még van 3 nap fizuig… :D
2021. okt. 3. 18:08
 14/19 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a kártya adataid esetleg megvannak akkor a MÁV applikációban jegyet is tudnál venni.
2021. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Tudom jól, csak a régi kártyámat tudom fejből ami meg már nem aktív mert 07/11-el lejárt az új kártyámat nem tudom fejből!Gondolkodtam már, hogy simple alkalmazással is tudnék jegyet venni buszra, csak ott is adatokat kér és kb fejből nem tudom azokat… Ilyen helyzetbe még sose voltam, mint a mai!Máskor jobban figyelek a tárcámra!Mondjuk az új kártyát le is toltottam, mert biztos le húzta volna az illető a pénzt a kártyárol!Valahogy már csak megoldom ezt! :)
2021. okt. 3. 19:12
 16/19 A kérdező kommentje:

Egyébként jó, hogy mondtad!Hülye voltam és erre nem gondoltam! :D

Barátnőm vett jegyet az alkalmazásban és képernyőmentést csinált róla és azt átküldte! :D

Köszi mindenkinek a segítséget!

Elöbb kellett volna erre gondolnom, csak nem volt tiszta a fejem… :/

2021. okt. 3. 19:22
 17/19 anonim ***** válasza:

Remélem a te nevedre szól,mert máskülönben nem lesz érvényes.

A képernyő mentést szerintem nem engedi az app.

Szóval remélem hazaérsz.

2021. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Az app engedte és igen, már veszprémben vagyok! Már csak várnom kell és kb este 10-re hazaérek!Aztán holnap majd valahogy elintézem a személyit meg a lakcímkártyát késöbb meg a többit!
2021. okt. 3. 20:34
 19/19 anonim ***** válasza:

😀

Örülök, hogy sikerült.

2021. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!