Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy, hogy nem...

Más is van úgy, hogy nem meri, nem tudja elengedni a fájdalmat, mert akkor úgy érzi, hogy nem maradna semmi a lelkében?

Figyelt kérdés
Egy emberi kapcsolatom már 10 éve tönkrement. Pedig nagyon sokat jelentett nekem. Azóta is egy fontos életcélom, hogy megbocsájtson, és vissza tudjam szerezni őt. Munkámban nem vagyok sikeres, párom nincs, egyéb belátható célok sincsenek előttem (pár kisebb nyaralást leszámítva). Tudom, hogy el kellene őt engednem, de akkor úgy érzem, hogy üres lennék. És azt rosszabbnak érezném, mintha fájdalom van a szívemben. Tudom, hogy totál hülye vagyok :D De más is érez így?

2021. okt. 4. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Hat sztem engedd el.. ha ennyi ido eltelt lehet mar eszebe sem jutsz.. ha szuksege lenne rad mar reg keresett vna. Megeei ilyen miatt szenvedni? Kicsit se.. inkabb engedd be az uj dolgokat
2021. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Legyenszépnapod! ***** válasza:
Ha pszichológus lennék, most tudnék valami frappáns választ, de így csak azt tudom javasolni, hogy olvass utána pszichológiai írásokban, esetleg az impulzuskereséshez lehet köze https://www.youtube.com/watch?v=iqDQTj9xeeY&ab_channel=PTSDN..
2021. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!