Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom elengedni a rossz...

Nem tudom elengedni a rossz dolgokat. Hogyan lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Kívülről erős de belül kuka. Gyenge vagyok.

Ilyeneken agyalok például, hogy miért villogott le egy autós meg mutatott be amikor teljesen elfért tőlem. De tényleg. Minden nap ott kanyarodok ki és senkinek nem volt még gondja velem. Nem értem miért ilyen bunkók az emberek.

A párommal is szakítottunk most nemrég, mert nem bírtam már, szeretem és ő is, de egyszerűen néha annyira arrogáns, én meg annyira gyenge lelkű ahhoz, hogy csak úgy elengedjem ha ok nélkül bunkó velem. Nem tudom azt, hogy az egyik fülemen be a másikon ki. Legalábbis nem gyakran. Tudom hogy ez hiba, de nem tudom hogyan jöhetnék ki ebből. Kérlek segítsetek, úgy érzem tönkreteszi ez az életem lassan. :(


2021. ápr. 1. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Tátra teát ittam.
2021. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Juj. Ez hasznos a kemény dolgok közé tartozik. Ezzel senki semmit nem tud kezdeni helyetted, csakis te tudod valahogy lereagálni magadban. Én függőségben szenvedtem és akik próbáltak segíteni, mind elmondták és én is tudtam jól, hogy csak ezt-azt tudnak mondani. Ha én nem tudom helyrerakni magam, akkor nincs mit csinálni. Szerencsére sikerült. Évek...

Megedződsz majd és rájössz, hogy legtöbbször az embereknek nem veled van a bajuk, csak rajtad vezetik le a frusztrációjukat. Aki rád villog, nem a helyzettel van a baja, hanem fasírtban van az asszonnyal és épp nem tudta telepakolni az éjszaka. Nyilván te könnyű préda vagy és beléd rúg egyet, esetleg az édesanyádat szidja stb.

És egyébként szimplán vannak baromi nagy, arrogáns f*szkalapok is, sajnos őket minél távolabb el kell kerülni. De egyébként alapvetően nekik is valami régi belső frusztrációjuk van/volt.

2021. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!