Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet jó gyerekből rossz gyerek?

Lehet jó gyerekből rossz gyerek?

Figyelt kérdés

Van egy jó gyerek, aki nagyjából jól tanul, nem csinál rosszaságokat, nem felesel vissza a tanároknak.

Amikor nagyobb lesz, akkor elkezd zülleni, inni, rosszalkodni, stb.


2021. okt. 4. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy lehet.


Minden attol fugg,hogy milyen kozossegbe kerul,illetve a szulo mennyire figyel majd ra,ha az uj kornyezetben van a gyereke.

2021. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kezdtem el "rosszalkodni", mikor elegem lett abból, hogy mennyire "belém erőszakolták a jó gyereket".
2021. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig jó gyerek voltam, amikor harmadik, negyedik osztályos középiskolás lettem olyan 4,5 volt az átlagom anyukám panaszkodott mennyire rossz gyereke van, mennyit romlott tanulásban. Amikor más szülő felvilágosította örülj csak ennyi hibája van a gyerekednek. Nem mindegy mit nevezünk rossz gyereknek.
2021. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!