Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye milyen szánalmas - és...

Ugye milyen szánalmas - és elkeserítő, hogy ennyien függnek a közösségi oldalaktól, és most kiborultak, mert nem működnek a közösségi oldalak?

Figyelt kérdés

Én is napi rendszerességgel görgetem a Facebookot meg az Instagramot, de mégsem ebből áll csak az életem...

Durva, hogy mennyi ember szabályosan kiborult, mert nem tudja használni a közösségi oldalakat...

Basszus, ennyire droidok az emberek...?! Én sem örülök neki, hogy összeomlottak a közösségi oldalak, de nem csak ebből áll az életem! Nem az Instagramon meg a Facebookon élem az életem!

Emberek! Térjetek már észhez! Ez való világ! Személyesen beszélgessetek vagy telefonon!

De, lehet könyvet is olvasni - vagy tévét nézni!

Bele sem merek gondolni, mi lenne az emberiséggel, ha a tévéadás omlana össze!

Vagy, ha az internet! Akkor kitörne a harmadik világháború, az biztos!😂

Bezzeg, ha a National Geographic - vagy a Viasat History adása omlana össze, nem lenne ilyen tömeghisztéria...😂



2021. okt. 4. 22:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
ok
2021. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Ugye milyen szánalmas és elkeserítő, hogy megint másokkal foglalkozol?! Nézzed akkor a Viasat Historyt és művelődjél B+
2021. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
De a gyakori működik szerencsére!
2021. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Támadnak a droidok! Segítség! Valaki mentsen meg!😂😂
2021. okt. 4. 23:04
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Orbán Viktor le fogja győzni őket!
2021. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Kön nyv? Az milyen bogár?
2021. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
Remélem lesz egyébként háború, én nagyon szívesen részt vennék egy éles bevetésen ahol az élet a tét.
2021. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Alapjába véve egyetértek veled kérdező (valahol még örülnék is neki, ha megszűnne, bár vegülis lesz@rom), de attól még, hogy valaki feltett ide egy kérdést, hogy másnál se jön-e be, még nem biztos, hogy droid.:D
2021. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
Annyi a lényeg, hogy a tiktok megy❤️
2021. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
#9 🤢
2021. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!