Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egész országban már ilyen...

Az egész országban már ilyen elkeserítő a helyzet vagy a nyugati részen még nincs ekkora botrány?

Figyelt kérdés
Az ország keleti észak-keleti részén lakok. Az emberek több mint két harmada vagy cigány vagy ilyen egysejtű barom. Az egyik igénytelen, a másik kemény gyerek, a harmadik meg csak simán sík agyilag. Megyek az utcán, bemegyek a bevásárlóközpontba és tele van az egész cigánnyal. Ott melegednek meg a kajáldáknál ülnek. Eddig nincs is baj, de ha már ránézel valakire már beszólogat, hogy mit bámulsz meg ilyenek. És ez a helyzet a többi paraszttal is. Elmentek egymás mellett az utcán, direkt kitolja magát, ahelyett hogy behúzná a vállát hogy normálisan elférjünk. Nekem meg lapulni kell a falhoz mert nem akarok neki menni mert egyszeruen minek es mert nem erek ra kotekedni nem ugy mint o. Hogy direkt méreget és keresi a bajt. Hálistennek még fiatal vagyok és megyek egy éven belül egyetemre. Nektek mi a véleményetek, a dunántúliaknak? Ott is ilyen siralmas a helyzet, hogyha kimész az utcára szinte biztos hogy belédkötnek? És a budapestiekre is kíváncsi vagyok, hogy ott mi a helyzet. Várost is írjatok légyszi

2017. jan. 8. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Azt gondolom, hogy te súlyos kisebbségi komplexusban szenvedsz, a saját érdekedben keress fel egy pszichiátert!
2017. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Budapesti vagyok, de teljes mértékben megértelek. Aki járt már a 8. kerület külső részén, az megérti, a plázás példádról meg egy az egyben a Corvin jutott eszembe. Én az egyik külső kerületben élek, de itt is előfordul, hogy ordibálnak egymással a ház alatt, vagy csak itt bandáznak az Audival/Mercivel a parkolóban. A sétálóutcában már nincs balhé, mert 2x2 járőr szokott sétálgatni szinte 0-24, de az ott "élők" összetétele ugyanaz, mint volt.

Vidéken ráadásul a herbál rátesz erre egy lapáttal. Nem mostanában jártam észak-keleten, de úgy hallottam, elég durván teret nyert a cucc.

2017. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Budapesten is vannak utcák, ahol érdemes faarccal, sehova sem nézve végigmenni este, de alapvetően nem rosszabb, mint bármelyik nagyváros. Én 30 évig éltem ott "bántatlanul" pedig a belvárosban laktunk, nem a Rózsadombon, vagy a Sashegyen.
2017. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Én pécsi vagyok de itt annyira nincsenek ilyenek szerintem.Viszont ismeren az ilyen helyzeteket amiket irtál hogy direkt kitolja a vállát hogy ne férj el stb.Tipikus roma viselkedés.És nem kérem ez alá a kommenteket,hogy bunkó kocsog rasszista mert ez a valóság.
2017. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Ahol cigány van ott általában gond, probléma is. Itt Miskolcon, el különül tőlük az ember, de sokak életében előfordul egy-egy incidens.
2017. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De epp ez a baj hogy nem csak a ciganyok csinaljak ezt, sot tobb ilyen bunko magyar is. Ez szomorit el, hogy regebben nem emlekszem ilyenekre most pedig hirtelen megszaporodott a szamuk
2017. jan. 8. 23:21
 7/18 anonim ***** válasza:
Dunántúlon lakom, de itt ilyet annyira nem tapasztalni amiket írsz. Itt is sok az egysejtű de egyszerűen ki lehet őket kerülni, főképp a busz és vasútpályaudvaron találkozni velük,. Igénytelenekből is van elég. Szabad szemmel megmondod róla, hogy tüdőrákja van, mivel vért köhög és öklendez fel, de feltakarítani már nem takarítja fel maga után, hanem megy tovább. És még lehetne sorolni. Azt nem tudom, másfele mi a helyzet, de a balhésabb részek itt külön városrészben vannak, oda sötétedés után se nagyon ajánlott menni, igaz nem csak romák csinálják arra a feszkót.
2017. jan. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
En Szegeden egyaltalan nem erzem mindennaposnak vagy altalanosnak, amit irsz. Persze, elofordulnak ilyen emberek neha, de nem kapom fel annyira rajuk a fejem, szerintem te sokkal erzekenyebben reagalsz ra, mint en.
2017. jan. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Miskolcon születtem, két ünnep között otthon voltam.

Csak simán haza akartam sétálni a Centrumtól a Szent Anna térig...félúton inkább villamosra szálltam, mert csoportokba verődött gyökerek kötöttek belém. Nem cigányok voltak. A villamoson meg verekedés tört ki, ott cigányok üvöltöztek egymásra. Az ellenőrök természetesen meghúzták magukat.

Amíg Miskolcon voltam, háromszor volt balhé a villamoson.

Szerintem ez amúgy útvonalfüggő is, van miskolci ismerősöm, aki burokban él, egy nyugodtabb kertvárosi részen, ő ezekből semmit nem lát, autóval jár dolgozni.


Éltem Sopronban is, amúgy ott is voltak ilyen incidensek, szerintem ha felajzott emberek csoportokba verődnek abból sosem sül ki jó, a legtöbb ember meghülyül, ha falkában van...és mondjuk összetalálkozik egy emberrel, akiről lerí, hogy nincsen önbizalma.

2017. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
olyan szar ilyeneket olvasni, undorito egy vilag ez, fegyverel kell jarkalni.
2017. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!