Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek a sötétben huszoné...

Miért félek a sötétben huszonévesen fiú létemre? Egyedül lakom, felnőtt ember vagyok, de még mindig félek a sötétben. Lehet gyerekkorból áthozni vagy megtartani ilyeneket?

Figyelt kérdés
Gyerekkorban anyukám az ufó magazinjaival halálra rémített és olyanokat mesélt hogy azt álmodta hogy elrabolták az ufók őt is stb. akkor rémesen megijedtem. De már elötte is féltem a sötétben de onnantól rohadtúl! Szerintetek ennek lehet köze hozzá, vagy mi a fenéért félek a sötétben felnőtt fiúként?
2021. okt. 5. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem van köze. Próbáld meg elfogadni, hogy nem bánthat semmi, eddig se történt meg soha és nyugtasd magad hogy nem is fog. Meg este egyedül csendben az ember hajlamos mindenfélét beképzelni, ami elrántja a valóságtól. Tegyél kislámpát a konnektorba vagy menjen valami lágyabb zene és az talán a valóságban tart.
2021. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak akkor tudok elaludni, ha megy a TV és abban is valami vidám mesecsatorna. Lehet kicsit érzékenyebb vagyok az átlag embernél lelkileg, ezért is vagyok egyedül szerintem.
2021. okt. 5. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy lámpa meg egy kés a közeledben+ilyen hangulatvilágítás, mikor alszol, ez tud adni egy kis biztonság érzetet, később pedig el tudod hagyni. Régen én is sötétben félős voltam, mindig égettem lámpát. Most már szinte csak koromsötétben tudok aludni és teljes csendben.
2021. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jézus, késsel tuti nem aludnék, még sikerül valami azt belémáll :D SImén vagyok olyan béna... Meg eleve ez a fegyverkezés nem az én világom és nem a betörőktől félek hanem pont az ilyen ufoktól, meg rossz entitásoktol, szellemektől, gonosz lelkektől ilyenek. Ezek ellen meg nem használ a kés.... tudom beteges de ilyenektől parázok.
2021. okt. 5. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!