Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Üdv, szerintetek lehet olyan,...

Üdv, szerintetek lehet olyan, hogy valakinek egyszerre két legjobb barátnője van?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen lehet e! Vagy mindig lesz olyan, hogy a háromból kettő jobban kijön egymással, jobban egyetértenek! Esetleg tapasztalatok?!:D


A válaszokat előre is köszönöm!:)



2020. dec. 28. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Persze, egy adott személynek nyilván több legjobb barátja is lehet. Ez nincs korlátozva. I mean a szeretet egy olyan dolog, amiből mindenki kaphat, hiszen sosem fogy el.

Ha mindhárman egyenrangúként kezelitek egymást, nem lehet baj.


Hárman vagyunk legjobb barátnők, nagyon sok közös téma van, közös érdeklődési kör, stb. Bár nem fogunk mindig mindenben egy véleményen lenni. Igyekszünk mindig hárman találkozni, de ha valaki lemondja, és ketten megyünk, még sincs belőle balhé.. Szóval mi megvagyunk. :)

Ismerek egy olyan lány-barátnő-hármast, akik viszont állandóan veszekednek, de mégis együtt vannak. Kicsit el kéne gondolkozniuk.


16/L

2020. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki alakulhat olyan mély barátság mindkettővel, hogy már nem tudod megkülönböztetni melyik áll hozzád közelebb. Ekkor mondod azt, hogy mindkettő a legjobb.
2020. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez olyan esetben is lehet, ha nem csak nekem a legjobb barátaim, hanem ők is egymásnak! Tehát ilyen kör.... Vagy nem tudom hogyan fejezzem ki!
2020. dec. 29. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mi is körben vagyunk, naygon egyszerű, tartsátok tiszteletben mindenki magánszféráját, értsd: ne méregesd, hogy percre pontosan ki mit csinál kivel. és igen, mi se percre pontosan leosztva vagyunk együtt és néha nem is mindhárman (pl csak ketten játszunk egy játékkal de megint másik kettő megy el dedikálásra és megint másik kettő vásárolgatni), ebből kifolyólag nem is feltétlenül ugyanannyit vagyunk együtt. a barátság nem arról szól, hogy méricskélsz és rangsorokat rendezgetsz, hanem szereted a másikat és bízol benne.
2020. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom!:)

Csak van egy olyan érzésem, hogy az egyikük ,, féltékeny" rám! Vagyis ha a másikkal vagyok, utána mindig jön a sértődés. Ezt nem nagyon tudom kezelni, vagy nem tudom, hogy egyáltalán kezelnem kéne e!? Egyáltalán helyes e ha ilyen felmerül?

2020. dec. 29. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!