Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire örülnétek, ha...

Ti mennyire örülnétek, ha párotok legjobb barátnőjével/barátjával kéne laknotok? Szóval 3-an.

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm a párjával kivettek egy albérletet. Még pár hónapja úgy beszéltük meg,hogy munka miatt felköltözünk ketten egy albiba. Ami reálisnak tűnt. De itt jön képbe párja. Pár napja mondta,hogy a költözünk akkor így 3-an.


Hááát hogy őszinte legyek én így nem szeretnék.

OKé barátnőm szeretné,jóban vagyok a párjával meg minden,de nem hinném,hogy örülne ha velük laknék.


Kérdem én,hogy ti ezt hogy látjátok? Én ha belegondolok akkor én se szívesen laknék párom barátjával. Persze nincs jelenleg párkapcsolatom.


Viszont az össze költözés jó lett volna! Mert az ingázást megúsztam volna!! Ami pénzben és időben is könnyebbség lett volna.Egyedül semmiképpen nem tudok költözni és egyedül nem is szeretnék lakni.

De úgy tűnik ez off.


Kérdés adott,várom a válaszotokat :)


2016. febr. 5. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne. Külön szoba. Csak egy barátja is ott van, ill legjobb v X, ami vagy neki.

Én örülnék, párom is jobban elvan, engem nem zavar, ha kell kitudok maradni beszélgetésekből, stb.

2016. febr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nem működik, esetleg harmadik keréknek érzed magad, akkor pár hónapon belül tovább állsz.

de kell 1 őszinte beszélgetés velük össezköltözés előtt,hogy biztos szeretnék -e.

2016. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!