Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha átlagos/szép lányokat...

Ha átlagos/szép lányokat fikáznak tiktokon az kinek a szégyene?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy feltesznek olyan videót amiben ki se rakják a mellüket meg semmi, normális video és erre jönnek rá az olyan kommentek, hogy hogy nézel ki meg stb. És van aki le se törli, hanem otthagyja az összeset
2021. okt. 6. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Azok szólják le őket,akiknek esélyük sincs összejönni ilyen lányokkal és ezért a lányokat okolják.Szerintem ez csakis a kommentelőket minősíti. Ha nekem nem tetszik valami továbbgörgetek,ennyi.
2021. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A pasiknak savanyú a szőlő, a lányok meg irigykednek, ennyi. Szót sem érdemel. Egyáltalán miért érdekel?
2021. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Ez miért kéne, hogy "szégyen" legyen?
2021. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer irtak oda olyant mert kicsit el volt töredezve a hajam vége, hogy micsoda taigetosz szökevény vagyok és napokig sírtam utána meg letoroltem amint megláttam( az egész videót) mert szégyelltem magam.
2021. okt. 6. 11:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a kommenteket, vagy ne tedd fel magad a netre, ha nem vastag a bőröd.
2021. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért (is) nem tiktokozom...
2021. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azóta nem tiktokozom már , az volt az egyetlen videóm .
2021. okt. 6. 12:07
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
#4: Ne már, kicsit túl érzékeny vagy, nem? Abba tudtak belekötni. Egyébként őszintén megdöbbent, hogy vannak még, akik tudják. hogy mi az a Taigetosz. Talán mégis van remény.
2021. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyi kritikát nem tudsz elviselni, minek tiktokozol ?
2021. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Arctalanul az emberek egy kisebb ámde hangosabb részéből előbújik az állat ha érti nem lehet megfogni. Ilyenkor úgy viselkednek mint az állatkertből frissen szabadult majmok.


Kell egy adag gyomor ha valaki mutogatni akarja magát hogy a kritikát szét tudja választani az ilyen taplóktól.


Toiktok nem csak népszerű de elképesztően szegényes a felhozatal minőségi tartalomból, felhasználálók pedig nem bírnak magukkal.

Nem is értem hogy és miért nő a népszerűsége.

(Videós oldalról értem, mert nem kevés pénzt pumpálnak bele hogy még több videós legyen és ez a motiváció a tartalom gyártóknak, kevésnek és sekélyesnek érzem így is...)

2021. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!