Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lelkületű felnőtt...

Milyen lelkületű felnőtt lesz, akit gyerekkorában mindenért megtalálták a társai, lábtörlőnek használták, beszóltak stb?

Figyelt kérdés
volt valaki ilyen helyzetben? milyenné vált ezáltal?
2021. okt. 6. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak általánosba b..tattak de akkor nagyon. Igazából utána semmi bajom nem volt sőt kifejezetten jól éreztem magam az emberekkel, könnyen barátkoztam, könnyen alakítottam ki párkapcsolatot szóval semmi bajom nem volt.


22 éves koromig ott valami elcsúszott szakított velem az egyik csajom és drogozni kezdtem...utána lettem lelki nyomorék :D

Szóval nem hiszem hogy ennek tartós következményei lennének (ha csak nem nagyon durván csinálják már).

2021. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokszor kihasználtak, rengetegen csak érdekből barátkoztak velem, aztán amikor már nem voltam hasznukra, akkor "eldobtak", mint egy darab szart. Baszogatni is sokszor baszogattak, teljesen változatos dolgok miatt, volt amikor a súlyom miatt, volt amikor azért, mert szegény családba születtem, máskor csak a hangom miatt.


Igyekeztem mindig visszafogni magamat, pedig voltak pillanatok amikor úgy éreztem, mintha már egy időzített bomba lennék a sok elfolytott indulattól, de nagyon jól megtanultam uralkodni az érzéseimen és azon, hogy egy adott helyzetre hogyan reagáljak még akkor is, ha hatalmas a stressz rajtam / körülöttem. Nagy lett az önüralmam, de érzéketlen is lettem. Nagyon kevés olyan élethelyzet / személy van, akinek valóban együtt tudok érezni a fájdalmával.


Plusz sikeresebb lettem ezeknél az embereknél, akik gyerekkoromban kihasználtak, baszogattak.

2021. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam és valamilyen szinten a mai napig ilyen vagyok.


Bár manapság már nincs megalázás, meg olyan szintű lekezelés, de a mai nem tanultam meg kiállni magamért.


Vagyis nem is a kiállással van bajom, hanem szimplán az, hogy annyira megszoktam hogy nem tudom hol van a határ és ezt sok rosszindulatú ember kihasználja, miközben lehet más már régen elküldte volna őket vagy letolt volna 2 nagy fülest.


Viszont ami változott az én magam vagyok, pár éve sokkal pozitívabban állok a világhoz, megtaláltam a magam boldogságát és rengeteg jó embert is "bevonzottam" az életembe. vannak barátaim, segítőim.


És úgy összességében pont ugyanúgy halad az életem, mint bárki másnak, szóval ahhoz képest mennyi szart kaptam az élettől, tök normális életem van, munkával, hobbival, barátokkal, van autó, lakás, sok sok élmény.


Lehet ha gyerekkorom nem úgy telik ahogy, akkor sokkal előrébb lennék mind anyagilag, mind emberileg, de igazából így sem érzem, hogy kilógnék a sorból.

2021. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Én olyan lettem, aki a jég hátán megél. Nem várok sokat az emberektől. Sokat volt szerencsém figyelni őket, ki szoktam szúrni a magányos farkasokat, azokat, akik valamiért érdekesek, akik keveseket engednek közel magukhoz. Így lett végül szerencsém, az egyikük kiintézett külföldre. El vállaltam egy olyan munkát, ami sok kosszal jár és büdös, de nagyon jól fizet, nem kell senkivel jópofizni, beszélgetni sem nagyon. Emellett járok takarítani. Azok, akik lenéztek, kiközösítettek anno, most alig tengődnek, én házat vettem 2 év külföldi munkával, hitel nélkül, fél év múlva veszem a következőt. Olyanná váltam, akiről minden lepereg, jót nevetek a régi sértéseken, már nem fáj, már se fogszabályzóm, se pattanásos nincs, a vékony, fogpuszkáló alkatom most izmos a munkától, míg a bántalmazóim megöregedtek az italtól, drogoktól. Nem jutnak sokszor eszembe, osztálytalálkozókra nem járok, régi munkatársam ha ír, tiltom. Boldog családi életem van, barátaim, itt külföldön elfogadtak. Minden elmúlik, a rossz dolgok is, én több lettem, jobban értékelem a jó embereket.
2021. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem nagyon sokat bántottak általánosban verbálisan és fizikálisan is.

Lelki beteg is lettem tőle, a mai napig is az vagyok. Csak háttérbe szorítani tudom a depressziót és a szorongást, de soha nem tudom eltüntetni véglegesen. Hiába voltam pszichológusnál meg később szedtem rá gyógyszert, csak ideiglenes megoldás.

Sikeres vállalkozó lettem, de a magánéletben továbbra is küszködöm, nincsenek barátaim.

2021. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!