Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem nyitott sok ember...

Miért nem nyitott sok ember arra, hogy új barátságokat kössön felnőtt korában? Akinek nincsenek gyerekkorából, tinédzserkorából megmaradt barátságai, szintén nehéznek találjátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mert idő és energia. Abból pedig nem sok van. Örülnek, ha végeznek a munkával, megcsinálják a saját dolgukat, törődnek párjukkal, gyerekkel, kutyával, ami van. Persze, akik már régről vannak, az más, ők mondhatni biztosak, vagy legalábbis biztosabbak.
2020. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy kutatás szerint az emberek egyszerre 4 emberrel képesek rendszeres, minőségi kapcsolatot fenntartani. Ebbe beleszámít a házastárs és a gyerekek is. A házastárs 2 embert kitesz. Tehát aki házas és van mondjuk 2 gyereke, az már nem ér rá ilyesmivel vergődni.
2020. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

ismerkedni könnyű, őszinte valós barátot találni nehéz.


Nálam sosem játszott szerepet a kocsmázás, meg a más kiröhögése.. mégis a korosztályom (30) férfi tangainak a szórakozást a részegség, meg a panaszkodás jelenti. (tisztelet a kevéske kivételnek)

2020. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a klasszikus örökké tartó, feltétlen barátságban, mindenütt azt látom, hogy az emberek egy ideig együtt mennek az úton, aztán jön egy útelágazás és újabb ismeretségek, újabb emberek akikkel megint csak egy darabig együtt...
2020. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én totál nehéz nek tartom ezt a dolgot felnőttként. Mindig elb×k benne valamit már az elején, a másik meghogy kapcsolati szorongásom van, tehát félek megnyílni, de ha megnyílok, akkor egy idő után visszakozok 2 lépést, és ezt nehezen/nem tudom leküzdeni.
2020. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem.


egy magányos 28 éves

2020. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!