Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felhasználók, akiknek látszik...

Felhasználók, akiknek látszik a felhasználóneve! Nem tartotok az idézőjeles "következményeitől"? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

Egyrészt, fel is ismerhetnek akár, szélsőséges esetben, mivel a szépen lassan kicsöpögtetett információk magatokról, a tulajdonságaitokról és a gondolkodásotokról egy egész szép és nagy képet adnak rólatok és szélsőségesebb esetekben, ha valaki olyan olvassa, aki már hallott felőletek az fel is ismerhet akár. Ezzel visszaélhetnek a magánéletedben és itt az interneten is.


Másrészt, kipécézhetnek, ha írtál véleményt megosztó témákban, azok, akikkel nem voltál azonos véleményen és mindenhol lepontoznának.


Harmadrészt, a trollok célpontjává is válhattok.


Nem tartotok ettől? Ha nem, miért nem? Ezek a hátrányok anonímként nem jelentkeznének.



2021. okt. 6. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy egyáltalán miért opció a név kitakarása, de ha már opció, én is használom, mert úgy láttam, hogy mindenki így csinálja, mondom akkor ne legyek már egyedül. :D
2021. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 qkker1 ***** válasza:
100%
Pont nem érdekel, se az ha felismernek, se a pontozás, se a trollok.
2021. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki paranoiás.

(Én pl nem félelem miatt vagyok anonim.)

2021. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartok tőle. Talán az itteni "izmos" és félelmet nem ismerő "fotelharcosok" megtalálnak és beírnak az ellenőrzőmbe? 😅
2021. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nálam azért anoním, mert:

1. Titkolni szeretném a kilétem, nem akarom, hogy egy képet alkossanak rólam.

2. Nem akarom, hogy lepontozzanak.

3. Nem kérek a trollokból.

4. Nem akarom, hogy felismerjenek, mert írok olyan jellegű, megosztó kérdésekre is válaszokat, amikről nem szívesen beszélnék személyesen.


Nem kell ehhez paranoia.

2021. okt. 6. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont lecarom... A véleményem amit itt leírok, bármikor vállalom élőben is.

Az meg , hogy lepontoznak, vagy trollkodnak, szintén nem érdekel.

2021. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Prokopf ***** válasza:
Véleményszabadság (+indikátora).
2022. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!