Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pótanyai viselkedés/baráti...

Pótanyai viselkedés/baráti gesztus/flört?Egy középkorú nő többször megpaskolta a hátsóm, amikor egy ideje már napi kapcsolatban voltunk.Ismeri az egyik szülőmet, nem munkakapcsolat vagy egyéb hivatalos dolog volt... Elmúltam 18 (folyt lenn)

Figyelt kérdés

akkoriban egy pár éve, amikor ez történt.Tehát huszonéves voltam.Mégis furának találtam ezt a seggpaskolást.

Olyan volt a szitu nem egyszer, hogy megöleltük egymást, amit én kezdeményeztem-úgymond már elég közeli viszonyban voltunk-, erre ő mondta, hogy akkor intézzem a dolgomat pl a postán, és rápaskolt finoman a hátsómra.Mindketten NŐK vagyunk.Egy alkalommal konkrétan rá is csapott, amikor csak kettesben voltunk nálam.De nem volt semmi poén sem közben, még csak nem is nevetett.Ez csak nekem fura vagy tényleg fura?


Amúgy...nem tudom mennyire számít, nekem kiskorom óta nincs anyukám bizonyos okok miatt, neki pedig nincs gyereke.Korban pont az anyám lehetne, én meg a lánya.


2021. okt. 7. 06:21
A kérdező szavazást indított:
anya-lánya viszonyra utal
baráti gesztus
flört, van vonzalma az idősebb nőnek a fiatalabb irányában /tudom, hogy mindketten nők/
8 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:

irányába*

Bocs, elírtam, de sajnos utólag javítani nem tudom...

2021. okt. 7. 06:23
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Nekem már annyira elegem van az ilyen leszbikus kérdésekből amiben egy idősebb nő rányomul a fiatal csajszira aki a kérdés kiírója. Ennyiből áll az életed tényleg, hogy ilyen kérdéseket teszel fel? xd
2021. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdés nem fiktív, hanem valós, megtörtént események alapján íródott, és érdekelne kívülállók TÉMÁBA VÁGÓ véleménye!Nem véletlen van szavazás mindenféle opcióval, ami lehetséges lehet esetleg!
2021. okt. 7. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
XDDD Te is csak itt lógsz ahogy látom nulla élettel, mert érdekes, hogy akármikor írok mindig egyből válaszolsz. Vagyis itt lógsz 0-24-ben. Szóval majd ha te elmész, felemeled a nagy dagadt lusta valagadat és keresel magadnak munkát akkor majd én is szépségem. :)
2021. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te fogod csak megszívni, mert én egy szót nem írtam neked privátban, pláne nem trágárt, nem tudom honnan veszed ezt angyalom de rémeket látsz, vizsgáltasd ki magad, ha ez neked trágár. Hidd el, észrevennéd ha trágárul beszélnék veled, abban biztosíthatlak, de azt nem élnéd túl olyan könnyen. ;)
2021. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!