Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek mi a magyarázata?

Ennek mi a magyarázata?

Figyelt kérdés

A szép embereket egészségesebbnek gondoljuk. Nem véletlenül vonzódunk a szép arcú nőkhöz, jóképű férfiakhoz, tudat alatt az játszódik le, hogy mivel szép, ezért egészséges, következésképpen életerős géneket fog továbbörökíteni.

Nos, engem nem épp a legszerencsésebb pofaszerkezettel áldott meg a sors, magyarul ronda vagyok, de talán mégsem kaptam annyira rossz lapokat az élettől, hiszen eddig egész életemben, néhány sportsérüléstől, illetve egy két kisebb megfázától eltekintve, mindig teljesen egészséges voltam. Misem bizonyítja ezt jobban, hogy a háziorvosomat nem ismertem 16 éves koromig.

Aztán ott van az egyik nagyon jóképű ismerősöm, korábban modellkedett is, úgy tapadnak rá a csajok, mint a piócák, ennek ellenére, sokat betegeskedik, könnyen sérül le, sőt még egy vesebetegsége is van.


Vajon mi emberek, miért gondoljuk egészségesnek a szép embereket?



2021. okt. 7. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

mert ha szép és kicsattan az egészségtől, és jó ránézni, meg még szép lehet a mosolyuk, lehet,hogy pl jó a kisugárzásuk mert magabiztosak


de amúgy itt nem feltétlenül az egészség a szempont,hogy attól látják szépnek, tehát valahol összefüggés is lehet,de nem feltétlenül kell összemosni mindenképpen

2021. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

*meg még szal határozott, magabiztos fellépés



meg akkor ő még tökre rendben van magával

2021. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehetnek életerős génjei hogy gyakran betegeskedik és vesebeteg.
2021. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb esetben a tapasztalat ezt igazolja.
2021. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leírtad a magyarázatot. amúgy fiatalon sztm senki sem azt nézi, hogy egészséges-e a másik, olyankor nem is gondol ilyesmire az ember.
2021. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!