Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az akinek mikor...

Milyen ember az akinek mikor elmondom mennyire megbántott, bocsánatkérés vagy magyarázat helyett inkább megszűnik létezni?

Figyelt kérdés
Mi zajlik egy ilyen emberben?
2021. szept. 18. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy gondolta nincs igazad, és így nem akart bocsánatot kérni, inkább felszívódik.
2021. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sok minden elképzelhető amiben lehet ő is meg te is a hibás. Ha téged egy sértődékeny embernek tart aki a bolhából is elefántot csinál akkor jogosan tűnik el az életedből és ő a tiédből.

Konkrétumok nélkül most azt várod, hogy szídjuk a barátodat?

2021. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy gondolja, hogy csak az igazat mondta neked és nem különösebben érdekli a te lelkivilágod.
2021. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán ő nem úgy látja a dolgokat, ahogy te. Lehet, hogy te is megbántottad őt. Lehet, hogy nem akar drámázni és lezárta az ügyet.
2021. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sokkal normálisabb mint az, aki nem engedi el a témát, idegenektől várja hogy szapulják a másik felet.

Nem akarlak megsérteni, de a rövid kérdésed alapján én is gyorsan hanyagolnálak.

2021. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2. Nem azt várom. Lehetséges verziókat kérdeztem, ahogy kaptam is. Mivel én elfogultan látom a dolgot.
2021. szept. 18. 09:44
 7/10 A kérdező kommentje:
5. Ha azt kérdezem, hogy -mi zajlik egy ilyen emberben- akkor az érdekel. Nem csak helykitöltésként írom. Érdekel, hogy értsem. Mert mint ahogy írtam, én elfogultan látom a dolgot.
2021. szept. 18. 09:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az általad leírt ember gondolatai: Juci elvette a piros homokozó lapátomat az oviban én meg erővel visszavettem tőle. Most bocsánatkérést vár. A franc se fog azzal a libával többet beszélni. Inkább kerülöm, mint a pestist. Tegnap is olyan jó buli volt, hogy ő nem volt ott. A társaság teljesen felszabadult, hogy a mérgező személyiségű Juci nem tudott a buliról mert senki se szólt neki. Ma este is ilyen buli lesz. Remélem megint senki sem szólja el magát előtte a buliról! A baráti társaságból mindenki utálja Jucit, amit sajnos nem vesz észre, mert egy hisztérika.


Folytassam még?

2021. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Én egy ilyen személy vagyok, akkor kérek csak bocsánatot, ha tényleg sajnálom a dolgot.Nem veszekedek másokkal, de helyzettől függ, hogy elmagyarázom-e, van amikor szimplán nincs értelme elmagyarázni.Nincs bajom azzal ha valaki nem ért egyet velem, de pont azért kerülöm, mert nem akarom elmagyarázni.
2021. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem vállalja a felelősséget.
2021. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!