Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 27éves vagyok utál gyülől a...

27éves vagyok utál gyülől a mostoha anyám többi lent?

Figyelt kérdés

eddig is tudtam hogy utál édesapámmal él de egy igénytelennő mindig rendelget kaját lusta főzni meg mindig álmos alszik, múltkor elvittem valahová kocsival és elmondta azért gyülöl engem meg édes anyámat mert apám az rá parancsolt hogy ne utáljon de már gyerekkorom óta utál és gyülöl meg mindig keresztbe rak nekem ahol tud cigány a nő ez nem zavar nem ítélem el,

de hogy lehet egy ilyen nővel együtt élni? van 2 öccsém amikor felmegyek hozzájuk feszült vagyok nem érzem jól magam velük anyjuk miatt sose csináltam semmi rosszat az anyjuknak még is gyülől éreztem is eddig is tudtam de tudtomra adta hogy elhagyja édesapámat viszi a két kölyköt stb de viszont egy ingyenélő életébe nem dolgozott sehol se meg úrizál folyamatosan meg mindenkit leszól ti mit kezdenétek ezzel?



#nő #lustaság #igénytelenség #cigánynő #mostóha
2021. okt. 11. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
lecarnám, próbálnám ignorálni
2021. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Aki megtalálja az összes írásjelet a szövegben, annak fizetek egy sört. (Nehéz dolgotok lesz) :)
2021. okt. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy gondolom, meg tudod oldani, hogy nem találkozol és nem állsz szóba vele.
2021. okt. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen sz@rj rá nagy ívben!
2021. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Töroltetted a válaszom, mivel megjegyeztem, hogy 1 kérdőjel kivételével, nincs vége egyik mondatnak sem. Gratulálok, erre van eszed, hogy megtanúlj írni, már kevésbé!
2021. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!