Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valaki valami őrültsége...

Amikor valaki valami őrültséget/baromságot csinál miért jönnek mindig az IQ-szinttel?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=rH9cPAmrPPM


Pl. ebben a videóban írja vmelyik, hogy "Ez van mikor az IQ színt nem éri el a szobahőmérsékletet".


Egy ilyen drága Volvo-t szerintem nem tud olyan ember megvenni, akinek alacsony az IQ-ja. Sőt megkockáztatom, hogy az összes ilyen őrült sofőr egy egoista diplomás értelmiségi. Mégis mindig az IQ-val példálóznak minden hasonló videóban.


Mi köze az intelligenciának a bevállalós, hidegvérű habitushoz?



2021. okt. 13. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az IQ nak tehát az intelligencia szintnek semmi köze a tárgyi tudáshoz! Lehet valaki főiskolát, egyetemet végzett jól kereső ember is, ha egy nagyképű, arogáns, egoista akinek annyi kb. az életcélja, hogy kifelé mutassa milyen vagány... Na, az ilyen embereknek alacsony az intelligencia szintje akkor is, ha a tárgyi tudása magas. A kettő tehát nem függ össze.
2023. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előtő válaszoló vagyok #11-es. Ezt amit írtam az is bizonyítja, hogy az IQ teszteken nem a tárgyi tudást mérik, nem olyan kérdések vannak, hanem inkább csak logikai feladatok, amiket lehet egy 10 éves magas intelligenciával rendelkező gyerek hibátlanra megold gyorsan, egy cégvezető meg nem tudja megoldani...
2023. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!