Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ennyire igénytele...

Miért vannak ennyire igénytelen/függö emberek hogy napi 5+ kávé mellé 1 doboz cigi?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 06:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20: attól, hogy korrupt módon használják fel ezeket az összegeket, attól még az ott van, és egy felelős kormány tudna vele mit kezdeni. Nálunk azért nem tudnak, mert egy 1km-es útszakasz építését sem tudják 1mrd Ft alatt megvalósítani, pedig elképesztő mennyiségű összegek, ráadásul többségük az EU által van támogatva.

Az meg hogy fizeted a TB-t... más kérdés. Én is fizetem, mégis megszablyák, hogy ha nem vagyok beoltva, akkor az üzemorvos sem lát szívesen. Mégsem érdekel senkit annyira, hogy emiatt utcára menjenek.

Beletörődik mindenki mindenbe, szavazni sem mennek, oszt jóvanazúgy. Egyre hülyébb a magyar.

2021. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Persze, ott lenne ha ott lenne, de nincs ott. :D én teljesen politikamentesen próbálok élni, nagyjából egyik párttal sem szimpatizálok, de nem hiszem, hogy ez valaha is megoldott lesz.


Mire az egészségügyet, tömegközlekedést stb helyrehozzák, azt a mi generációnk (de talán még az utánunk lévő is) meg sem éli.


Rengeteg probléma van, kezdve a börtönökkel, a fizetéseken át a pusztuló falvakig, a külföldre eladott termőföldekig...stb.


Én legutóbb pl voltam szavazni. Ahogy majdnem mindenki az ismerettségi körömből. Nem változott semmi. Most sem biztos, hogy fog.

2021. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
90%
Vicces, hogy a kávét hozod fel, miközben idehaza az alkohol meg a szar étel öli a csőcseléket. A koffeinhiszti túl van dramatizálva.
2021. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
84%
És tényleg 23-as. :D bármilyen napszakban megyek bárhová, a kocsmák majdnem mindig tele vannak. Plusz a dohánybolt/kisbolt előtt iszogatók...
2021. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ezt, ha tőlük megkérdeznéd, akkor "racionálisabb" magyarázatot adnának: mert szoronganak, félnek, idegesek, egyedüliek, rossz a családtag otthon, nem jó a munkahelye, stb.
2021. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Mert aki a nap végén 3 rövid+2 borsodit iszik fél doboz töltött cigivel az igényesebb? Vagy a telefon függők, akik már sz*rni is azért mennek hogy ott is a facebookot vagy az instát görgessék? Egy ismerősöm mesélte, hogy azért ül fél órát-órát(!) a budin, mert ott legalább tud telefonozni, és nem a 7 éves kölyke idegesíti... Na ez teljesen normális, és kicsit sem gusztustalan. Ő nem cigizik, nem iszik, kávézni sem szokott, mégis egy utolsó nyomorult.
2021. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!