Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberekre használják...

Milyen emberekre használják azt a kifejezést, hogy "robot"? :D

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki gondolkodás nélkül, rutinszerűen csinálja a dolgait.
2021. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"robotmunka" "robotmunkás" nem erre gondolsz?


Általában olyan gyári gyártósori dolgozóra, aki ugyan azt a monoton munkafolyamatot csinálja folyamatosan.

2021. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Például ismerek olyan embereket akik minden reggel ugyanakkor,ugyanabban a percben,ugyanazon az útvonalon robotszerűen mennek a boltba,ugyanoda teszik a biciklit,motort - 1 cm-rel sem arrébb, pontosan ugyanoda mindig. Beteg dolog.
2021. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 Miért beteg dolog, ha valakinek van egy konkrét rutinja, és mindig ugyanakkor indul boltba? Meg miért kéne minden nap útvonalat váltani?
2021. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert rám is mondták már, legalábbis úgy volt a mondat, hogy "örülök hogy nem vagy robot". És életemben már másodszor mondtak nekem ilyet, és eddig mindig akkor mondták nekem a fenti mondatot, ha alkohol volt bennem. :D

Alapjáraton csendesebb vagyok, nem beszélek feleslegesen, lehet az a baj. Ez volt az első tippem.

2021. okt. 14. 08:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Arra mondják amikor látszik h nincsen gondolkodás a tevékenység mögött, csak automatán éli az életét, ha beszélgetsz vele csak azt tudja ismételni amit a tvben hall h azt kell mondani vagy gondolni, automata közhelyreakciója van kéretlenül is mindenre és tökéletesen megvan győződve h ő bizony remek emberismerő.
2021. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
52%
Mi focinál szoktuk mondani azt hogy ez az ember egy robot/gép, mert soha nem áll meg, végig futja a 90 percet
2021. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 ez a dolga
2021. okt. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor tudom miért mondhatják rám ezt. Sok érzelem nincs az arcomon, és sanda gyanúm, hogy sokakat megzavarok azzal, hogy nem mondok ki semmi olyat, illetve a nyugalmam miatt, mert engem nagyon nehéz felidegesíteni. :D Egyszerűen olyan nyugodt a természetem, hogy nem élem meg olyan intenzíven az érzéseket, hogy azt mások is lássák, pedig azt attól még érzem, és ott van.

A focit, ha a műszakkal helyettesítjük, akkor ez rám is igaz.

Majd, ha a boltokban lehet felcsatolható robotkezet kapni, akkor lesz is értelme ennek a kifejezésnek. :D

2021. okt. 14. 09:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet kapni.
2021. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!