Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mondja meg egy...

Miért nem mondja meg egy férfi a nőnek ha már nem akar többet találkozni?

Figyelt kérdés
Ehelyett csak megígéri aztán mégse hív, megint megígéri,azóta se hív.
2021. okt. 14. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Mert gyáva hozzá. Én is ebben a cipőben voltam, csak én elküldtem a pasit a bús pitsába.
2021. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
A nő miért nem mondja meg?
2021. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Gyáva.

Nem akar hisztit.

Nem akar magyarázkodni.

Egyszerűen csak bunkó, és egyáltalán nem érdekli mások érzése.

Stb.

2021. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen pasitól menekülni kell. Mondom, ugyanebben a cipőben voltam. Csak mondtam neki mi fáj, mi esik rosszul, és láttam rajta hogy tökre leszarja. Ekkor láttam be hogy ennek semmi értelme.
2021. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Vagy bunkó, vagy kórházba került, mert baleset érte. Egy kolléganőm járt úgy újdonsült pasijával, h kórházba került, de onnan nem akarta hívni, h a nő ne lássa őt rossz állapotban.
2021. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Alaphelyzetben csak baromi kellemetlen megmondani valakinek, hogy bocs de nem kellesz. Korrekten Kb azt kéne mondani, hogy "Jo volt szexelni veled, de kapcsolatot nem akarok". Ezt mondani, és hallgatni is nagyon fájdalmas, érthető ha ezt mindenki elakarja kerülni.
2021. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!