Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem szeretnék találkozni egy...

Nem szeretnék találkozni egy emberrel. Hogyan oldjam meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget kértem egy,Facebook csoportban.

Volt aki azt írta,írj egy postacímet,és küldök pár ruhát.Volt aki tartós élelmiszerben segített.Most jön a rossz rész.Írt egy pasi,hogy hozna pár dolgot személyesen.Gondolkoztam,akkor azt válaszoltam,hogy apám szégyenli a szegénységünket.Ami valamennyire igaz is.

Viszont valami miatt nincsen jó érzésem vele kapcsolatban.Nem ártott,de valamiért kerülni akarom a találkozást.Olyasmi érzésem van, mintha lenne abban az emberben egy kételkedés, hogy valóban szegények vagyunk?!De az is érdekes,hogy ismerősnek jelöltem facebookon,és nem igazolt vissza... Tehát Ő személyes szeretne átadni néhány ruhát, tartós élelmiszert.Ismétlem,hogy Ő személyes,de egy ilyen minimum dolgot, hogy a facebookon elfogadlya az ismeretséget ezt meg nem teszi meg.Félek,ha azt írom, hogy nem szeretnék találkozni akkor elesünk a segítségtől Kérlek benneteket egy picit gondoljatok bele ebbe...



Apu itthon lesz Szerdán amikor ez az ember jönne,meg én is.Nem tudom mi legyen :-(



Egyébként amikor mihozánk jön vagy jött valaki abból mindíg nekünk lett gondunk.

Csak úgy 50 akárhány év után betoppant az életünkbe anyámnak a 4 mostohatestvére... 50évig nem érdekelte őket, hogy mi van anyuval...


Én nem bíznék már az emberekben?!


Van egy szomszéd 4-5-évig köszöngettünk Helló, Helló, aztán egyszer egy kicsit többet beszélgettünk vele, és hozzánk kapott... A vége felé már bent a nagyszobában akart cigarettázni...


Bocsánat, hogy elkanyarodtam az eredeti kérdéstől.



2019. szept. 14. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lakcímedet tudja? Ha nem és kell a cucc találkozzatok máshol. Ha félsz akkor ne egyedül menj, vagy ne is te menj.
2019. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudja a lakcímet.
2019. szept. 14. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Anno nekem is hozott egy ember egy tv -t ingyen ,megkértem tegye le a folyosón mivel pucér a kislányom fürdetésből vettem ki a kádból ,nem tetszett neki vágott egy arcot és a távirányítót lent hagyta a kocsiba mondta mindjárt felhozza de elhajtott mérgesen . Azóta semmilyen segítséget nem mertem kérni
2019. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Apukám bátrabb mint én,megbeszélem vele,hogy ő vegye át.De én is a közelben leszek.És ha azt veszem ki a hangjából,beszédéből,hogy semmi ok aggodalomra,akkor én is oda megyek.
2019. szept. 15. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!