Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha meg vaggyok...

Mit tegyek, ha meg vaggyok bénulva lelkileg?

Figyelt kérdés
Nem merek kimenni, nem tudok aludni, semmire nem vagyok képes.

2021. okt. 14. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Imádkozz Istenhez.
2021. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
olvass könyveket
2021. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Most én is pont így érzem magam. 2 napja alig eszem, alig mozgok, kávézni sincs kedvem, a hobbimhoz se, társasághoz meg főleg nem.

😟😟😟

2021. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Képzeld el, hogy mennyire rossz lenne fizikailag béna lenni. Mindjárt rá fogsz jönni, hogy mennyire nincsen semmi mentális bajod.
2021. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam ilyenekre gondolni, hogy mennyivel rosszabb is lehetne, de ettől semmivel sem érzem kevésbé szarul magam.
2021. okt. 14. 11:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Prób´lj eöszakot venni magadon és menj el sétálni egy zöldövezetbe. A friss levegö csak jót tehet veled. Egyél vitamin- és ásványban gazdag ételeket.

Már ez annyi elfoglaltság, hogy nem a depidre fogsz gondolni.

2021. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha otthon ülsz, és erre gondolsz mindíg, az nem segít.
2021. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell szakítani magad ebből az állapotból. Próbáld meg valamivel elfoglalni magad. Rajzolj, készíts valamit. Esetleg játsz játékokkal nekem az is bevállt, majd próbálj meg sétálni, emberekkel tölteni programot. Játsz másokkal, sokat segít a társaság.
2021. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus, vagy más szakember segítsége szükséges lenne ebben az állapotban. Magadat zárod így ki több jó dologból.
2021. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom orvosi ügynek, mert saját maga tudna segíteni magán, ha meg tudná eröszakolni magát, és kimenne az utcára. Vásárolna, sétálna, fözne, minden olyat csinálna, amire oda kell figyelni. Nos akkor nem a saját depije járna mindíg az eszében.
2021. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!