Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehet manipulálni...

Mennyire lehet manipulálni egy félénk, lelkileg labilis embert?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy van egy visszahúzódó, instabil ember. Mennyire lehet átformálni vagy akár saját képünkre formálni?

2021. okt. 1. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Nézd meg a mostani vírus mesét?

egy nátha miatt, aki befolyásolható volt, az ment is beoltatni magát, de minek???

utána meg ha már megkapta gyártják az elméleteket, miért is jó...

most már ott tartanak, hogy a vírus ellen nem véd meg, elkaphatod mehetsz az intenzívre is, most az idősek miatt van kihangsúlyozva, hogy mennyire felelősségteljes az ilyen ember.

Vakcina propaganda elején még az volt, oltasd be magad, biztos nem kerülsz kórházba, meg intenzívre....aztán kiderült mégis.

Na az ilyen emberek befolyásolhatóak

2021. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Próbàlgasd szerintem lehet. Ha gondolod próbáld megidèzni sàtànt is. Lehet az is segítene.
2021. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

#1 Isten barma....


Amugy a szektások általában pont az ilyen emberekre szoktak vadászni. Ha közösséget és szeretetet ígérnek egy ilyen embernek, akkor jóval könnyebb manipulálni őt, mint valaki olyat, akinek van szociális élete.

De bárkit lehet manipulálni, ha ismeri valaki az emberi elmét.

Mindenkinek vannak gyengeségei, amikkel magadhoz tudod kötni őket, de azt az embert a legkönnyebb talán, aki mellett nincsenek támogatók, barátok, akiknek feltűnne a manipuláció.


Remélem, hogy te nem vagy egyik fél sem. Sem a manipulator, sem pedig az, akit manipulálnak.

2021. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
94%
Attól, hogy valaki visszahúzódó és érzelmileg labilis, még helyén lehet az esze annyira, hogy ne hagyja magát befolyásolni. Ezenkívül a félénkséggel gyakran együtt járhat a másokkal szembeni bizalmatlanság és az új dolgokra való nyitottság hiánya, amitől még nehezebb lenne az illetőt átformálni.
2021. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4. Ezt akartam írni.
2021. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hagyd, ne bántsd mégjobban.
2021. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Hát pedig egy lelkileg labilis embert lehet a legjobban. Beférkőzni a bizalmába, mert nincs sok barátja, elég hamar kitárulkozik. Saját képedre nem tudod formálni, de manipulálni igen. Átlátod az embert, és gyakorlatilag azt csinálsz vele, amit akarsz, ha megunod akkor kidobod.
2021. okt. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Én túl intelligens vagyok ahhoz, hogy manipuláljanak!Átlátok a hazugságokon!"

Az ilyeneket még a magányos, szeretetre sóvárgó embereknél is könnyebb csőbe húzni😅

2021. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha így akarsz bárkinél bármit elérni, már régen rossz. És remélem olyan emberről van szó, akit a 4es ír.
2021. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hűha, nem gondoltam volna, hogy ennyi válasz èrkezik. Köszönöm hasznos hozzászólásokat. Látom, azèrt vannak eltèrő vèlemènyek ezzel kapcsolatban.
2021. okt. 2. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!