Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés egy olyan ország...

Milyen érzés egy olyan ország állampolgára lenni, amely hatalmas területű, van tengerpartja és magas hegyei?

Figyelt kérdés
Néha elszomorodom, amiért olyan országba születtem, amelynek nincsen mediterrán tengerpartja illetve 4000 méter magas hegyei...

2021. ápr. 17. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen vagy olyan. Kanada, USA, Oroszország, Kína, India. Mindenütt más érzésed lenne.
2021. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy kínait.
2021. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg egy ilyen országban élek (Olaszország), egy éve már állampolgár is vagyok és számomra nagyon vonzó, hogy még az országon belül is ekkora a változatosság.

Könnyű úgy írni, hogy nekem már sikerült, de te is költözhetsz ilyen országba, ha ez a vágyad.

2021. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább az a rossz hogy, kőzlekedés nem tudják meg csinálni és a másik városba órákba telik eljutni.És azzon filozóm meddig tudják eszt a szintet tartani.
2021. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ezektől a tényezőktől függ hogy érzed magad
2021. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanígy érzek, mint a kérdező, ez az ország unalmas, egyhangú, nekem is nagyon nyomasztó itt élni.

Úgyhogy kedves 5-ös, van akinek ez a tényező sokat számít. Mit nem adnék tengerpartért vagy Alpokhoz hasonló hegyekért. Na de én nem akarom itt végig szomorkodni az életem, jövőre felszámoljuk az életünket itt és lelépünk ebből a putriból.

2021. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az élet élvezete számít
2021. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Lehet a saját országodnak tengerpartja, attól még az ország másik felében lévők nem a sajátjukba fognak menni, mert mondjuk nem lesz közelebb.

Aki nem képes észrevenni a saját országában a szépséget, az ugyanúgy érezne, ha máshova született volna is.

2021. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

"Aki nem képes észrevenni a saját országában a szépséget, az ugyanúgy érezne, ha máshova született volna is."


Ez olyan unalmas szöveg...


Attól mert más országokat sokkal szebbnek tartok és szívesebben élnék ott, attól ne legyen már mindig ez a konklúzió. Elcsépelt általánosítás.

2021. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9#előző vagyok,

Nem mindenkire igaz természetesen, de nem mo-n élek, és eddig én is úgy éltem, hogy a megszokás miatt nem tudtam értékelni

2021. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!