Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezek nagyon rossz...

Szerintetek ezek nagyon rossz célok? Ausztriában dolgozni,élni,letelepedni,esetleg állampolgárnak lenni.

Figyelt kérdés

Azt mondják mindenkinek kellenek célok,céltalanul nem valami jó,ezt saját magam is megtapasztaltam,ezért is gondolkoztam hosszabb távú célokon.


Sokáig tanultam a német nyelvet iskolában,sajnos alig foglalkoztam vele így mondhatni az alapoktól kell indulnom.

Voltam kint Ausztriában és Németországban is sofőrként,helyt tudtam állni. Egy idő után olyan szavak is eszembe jutottak amit nagyon régen tanultam,sok ismerős szó is volt aminek sajnos nem jutottak eszembe a jelentési magyarul,de idővel csak rá jöttem vagy a fordító segítségével.


Több féle munkában is el tudom magamat képzelni amiből már vannak papírjaim is csak tapasztalat kell.

Hivatalosan német nyelvre le kell fordítani és el fogadják kint is.

Van egy érettségim de azzal nem sokat érek.

Ezek vannak:

Targoncás,Raktáros,Vagyonőr.

De nagyon gondolkozom C+E (kamion) kategóriás jogosítvány megszerzésén is. Ilyen napi bejárós sofőr munkát végeznék,ahol például én rakodnám fel a kamiont targoncácal,majd vezetném aztán én is szedném le,így már mondhatni jól tudnák keresni kamionosként is.

Nyilván szívesen csinálnák mást is,pszichológus is lennék de az nagyon sok idő számomra,ezért inkább ezt a tervet most ki hagyom.

Nagyon sok minden más is van,főleg külföldön amiből meg lehet szerintem szépen élni,ezért szerintem nem lenne semmi gond a megélhetéssel.


Ha ez esetleg számít nemsokára 23 éves leszek.



Mit gondoltok ezekről a hosszabb távú céljaimról?

Sok egyéb rövidtávú is van mostmár.



2021. jan. 5. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Semmi gond nincs ezekkel, sok sikert.
2021. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha van eszed akkor kimész. A bérek nagyon jók, meg kb. minden jobb, mint édes Hazánkban. Egyik uncsitesóm is kiment, hogy megszedje magát pénzzel, most meg már nem akar visszajönni, olyan jó neki. Az állampolgárságot a helyedben nem venném fel. Vigyázz a migránsokkal, javaslom egy nyugodt, vidéki városkában telepedj le!

Sok siket!

2021. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm szépen.


#2 Köszönöm szépen,semmi gondom nem volt az otthoni migránsokkal éjszaka sem,voltak furcsa alakok de itthon is vannak ugye.

2021. jan. 5. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt csináltam és a legjobb döntés volt az életemben. Úgyhogy hajrá!
2021. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Köszönöm szépen,merre élesz?

Mivel foglalkozol?

2021. jan. 5. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!