Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiakhoz írom a kérdés!...

Férfiakhoz írom a kérdés! Szívesen lennél nő?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Semmi szín alatt. A világ minden kincséért sem adnám, hogy sok mindent meg tudok csinálni, amit egy nő nem.
Hogyisne! Hogy öt napig vérezzek? Nem cserélném le a borotválkozást és az állva pisilést a havibajra és a szülésre.
Ki van zárva. Nem szeretnék nagy dudákat és folyton az epilálással meg a szépítkezéssel vesződni.
Nem, mivel férfiként sokkal többet lehet keresni és az elhelyezkedési esélyek is pozitívabbak.
Nem. Magam sem tudom miért, de szeretek pasi lenni. A házi munka és a gyereknevelés sem nekem való.
Egy napra kipróbálnám, de csak úgy, mint Freddy Mercury az I want to break free című videoklippjéban.
Egy hétre szerepet cserélnék az asszonnyal, mint a Kinek nehezebb a dolga? című orosz mesében.
Szívesen lennék nő, mivel könnyebb munkákat végeznek, még ha kevesebb fizetésért is, sőt, akár prostituált is lehetnék.
Sajnálom, hogy nem nőnek születtem. Legalább nem lenne folyton magömlésem, akkor lenne gyerekem, mikor én akarnám, s biztosan az enyém lenne.
Kár, hogy nem nő vagyok. Szívesen átélném a várandósság, s a gyermek világrahozatalának a csodáját.
26 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiányzik az, hogy szexuális tárgyként kezeljenek és félnem kelljen attól, hogy valami paraszt megerőszakol. Tetszik az, hogy tekintéjt parancsoló alkatom van és nem mernek kikezdeni velem, mert olyat rájuk vernék (lányokra, nőkre nyilván nem), hogy összefosnák magukat.
2021. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem minden normális ember szereti a saját nemét.
2021. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A választási lehetőségek egyébként elég alják.
2021. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%

♂️ 👨🏻‍🎓 vok. Segítek a ♀️ 👩‍🎓!

Az is igaz, hogy a ♀️ 👩‍🎓 nehezebb az életük. Sajnos.

🥋 A bunkók félnek én tőlem.

Nem akarok ♀️ 👩‍🎓 lenni.

Az is igaz, hogyha a ♀️ 👩‍🎓széthúzzák a 🦵 🦵 mint a pláza 🐈akkor majdnem minden dolgot meg_kapnak. Sajnos.

2021. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2021. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Akkor valószínűleg nem lennék egyedül. Szociális fobiásként nöknek jobb szerintem.
2021. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Igen, következő életemben, egy bombázó, szép, okos nő, aki gazdag családba születik. Bár az utóbbi nem olyan fontos, az első néhány tulajdonsággal is sokra lehet vinni. De igen, kipróbálnám.
2021. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert látom, hogy mennyi mindent képesek összehazudni a nőknek egy dugásért. Nem viselem jól a hamis érzelmeket.
2021. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
1részt igen, mert akkor a puncim adta lehetőségek rengeteg előnyöz juttatnának. Másrészt nem, mert félnék, hogy emiatt kialakulna nálam a bakteriális vaginózis.
2021. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Nőnek lenni hatalmas sz*pás. Elsősorban a többi nő miatt... De úgy egyébként is. Van egy húgom, láttam eleget abból a világból, amivel nem verekedhetek meg, mert nem lennék férfias. De ettől függetlenül undorítónak és alattomosnak tartom. És a női hormonrendszer teljes működése is egy hatalmas átok, a menstruációtól a menopauzán át a terhességig. Undorító az egész.
2021. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!