Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiakhoz írom a kérdés!...

Férfiakhoz írom a kérdés! Szívesen lennél nő?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 19:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%

..viszont a nők tudnak egyedül gyereket szülni. Életet teremteni a legnagyobb csoda, és egy anya-gyerek kapcsolathoz se ér fel soha semmi.

Mindkettőnek megvan az előnye.

2021. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%

11

Semmi csodálatos nincs abban, hogy valakinek 2 órán át leírhatatlan fájdalma van gyakran, hogy sok nőnek kihullik a haja, foga, depressziós lesz vagy belehal az egészbe. Sajnos nem tudunk úgy szaporodni, mint a halak. De undorító, mennyit kell szenvednie egy nőnek.

2021. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%
"2 órán át" - ebből látszik, hogy még nem szültél. Olyanról nem érdemes okoskodni, amihez nem értesz.
2021. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
17%
Minden élőlény képes szaporodásra. Nem értem, hol a csoda.
2021. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%

13

Tudod, van egy nővérem és egy anyám. Nem te vagy az egyetlen, aki tudott szaporodni, fölösleg úgy játszani az agyad drágám.

2021. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..


De olvasgathatod a többi anya tapasztalatait, írd már oda kérlek nekik is, hogy még nem szültek, mert nem úgy zajlott a szülésük, mint őnagyságának. Egy undorító picsa vagy, aki csak a maga szaros tapasztalatait hiszi el. Gondolom ilyen undorítóan pofázol bele mások gyerekének nevelésébe is.

2021. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
Jó nő lennék. Már csak azért is, mert minket azért nagyon könnyű manipulálni. Nagyon önös érdekek alapján működnék... Vagyis most így tudok rá gondolni.
2021. okt. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

Kipróbálnám a szexet nőként, kíváncsi vagyok rá, hogy ők mit éreznek, milyen a női orgazmus, hogyan élik át ez az egészet.


De ennyi, ezen felül nem lennék nő, jól érzem magam a bőrömben.

2021. okt. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Kipróbálni szivesen kipróbálnám, de nem végleg.
2021. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
72%

Én mindenképpen lennék.

Én egy kicsit el is vagyok keseredve emiatt.

Szerintem egy nőnek nagyon könnyű fölcsípni egy férfit. Elég ha rámosolyog, vagy kicsit fektünőbben megnézi, vagy valahogy fölhívja magára a figyelmet.

Férfiként viszont szinte lehetetlen megcsípni a mai nőket.

Emiatt vagyok én is 1.5 éve egyedül.

Egyik ismerősömet felcsípte egy nő. Mondtam is neki, hogy ez többet ér egy lottó 5.-nél is.


Sajnos ehhez nagyon nagy szerencse kell.

Férfiként meg szinte teljesen lehetetlen érvényesülni.

2021. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!