Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekes és éretlen vagyok,...

Gyerekes és éretlen vagyok, hogy tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem éretlen vagyok de nagyon fel szeretnék nőni, viszont rengeteg szorongás van bennem ami megbénít. Folyamatos megerősítésre van szükségem és terelésre vagy különben elveszek magamban és az önmarcangolásomban. Szeretnék függetlenedni ezért néha elutasítom a segítséget, mert egyszerűen néha megutálom magam hogy mindig másra támaszkodom. Szeretnék egy hosszú távú kapcsolatot de folyamatosan elbizonytalanodom és szorongok. Úgy érzem túl drasztikusan próbálom megváltoztatni a hibáimat ahelyett hogy elfogadnám őket és ezért kicsit elakadtam és csak magamat hibáztatom. Nem tudok eldönteni mit szeretnék és mindenben elbizonytalanodom. Hogyan tudnék változtatni ezen?

2021. okt. 18. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Terápia, önismereti csoport, önsegítő könyvek.

Éretlenség: az ember csiszolódik a többi ember által, engem is sokat finomítottak a lányok, meg a barátok, a mainál is neveletlenebb voltam régebben.

Ha tudod próbáld ki azokat a dolgokat, amik érdekelnek, mert nem mindig lehet előre, fejben kitalálni, hogy mi az, ami megéri, hogy feltedd rá az életed.

NE gondolkodj annyit, hanem menj emberek közé, foglald el magad, szerezz élményeket.

2021. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!