Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikeres emberek, érezted már...

Sikeres emberek, érezted már úgy magad, hogy senki nem kíváncsi rád, de a sikereidre igen?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom feltenni ezt a ķérdést, úgyhogy ha valaki okosabb nálam korrigálhat egészen nyugodtan.

Ergo vidd nyugodtan az ötleteidet, eladjuk, megvalósítható vagy akármi amivel foglalkozol. De te kicsit sem érdekelsz bennünket.

Nem csömörlöttetek meg attól, hogy csak a siker magánélet meg nulla, mert a kutyát nem érdeklitek?

Hogy éltétek ezt meg?



2021. szept. 30. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem. A sikereimre sem kíváncsiak, mert nem olyan sikerek, amiket más annak tart 😂
2021. szept. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyes, te nagyon jófej vagy 😄
2021. szept. 30. 00:36
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Csatlakozom az egseshez. 😅😂
2021. szept. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tehetnek meg veled, amit engedsz.


Miért nem viszed olyan helyre a sikereidet, ahol téged is értékelnek?


28/F

2021. szept. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert akkor a felét se tudnám megvalósítani ha csak olyan helyre vinném.
2021. szept. 30. 01:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
100x annyit tudnál megvalósítani, ha olyan helyen lennél ahol megbecsülnek!
2021. szept. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Amikor ezt az időszakot éltem, akkor pont a másik helyen jártam 😂

De ha lehet, ne rólam szóljon a kérdés, hanem tapasztalatokat szeretnék megismerni.

2021. szept. 30. 01:54
 8/12 l0m3x ***** válasza:
32%
Én a világ legnagyobb energia-szolgáltatójánál dolgoztsm 8 általánossal informatikusként és többet kerestem 20 éve mint most. A siker nem feltétlen végzettség, se nem egyéb. Viszont mindenképpen addiktív. Vágyik rá az ember és meg is tesz érte mindent. Ne törj / hajolj meg senkinek. Mindig a kezedben legyen a gyeplő...Tapasztalat, remélem segítettem.
2021. szept. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, segítettél, többet mint hinnéd.


Igazából voltatok-e már úgy kiégve a sikertől, hogy csak ürességet éreztétek belül?


Minden ment mint a karikacsapás, az ügyfelek egymásnak adták a kilincset, futott a bolt, és te örültél hogy érdekli őket a terméked amit te magad hoztál létre, de nagyban tojtak a fejedre és eszük ágában sem volt észrevenni téged mint embert.


Tapasztalt már valaki ilyet?


Ha igen, írjon légyszíves

2021. szept. 30. 04:11
 10/12 l0m3x ***** válasza:
53%
Nem írom privátba. A DKV(Debreceni közlekedési vállalat) -nak felajánlottam, hogy megreformálom az utas tájékoztatási rendszert. Akkor nem kellett. Az én ötleteimet felhasználva csináltak egy nagy semmit. 70millió HUF-ból. Csak azt a részét nem csinálták meg amit ott nem mondtam el... Érdemes néha túllépni, mert 70miskából élhetnék egy életet is :)
2021. szept. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!