Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mondtál volna erre a...

Mit mondtál volna erre a mondatra? Lehet téged nagyon szeretni de olyan tulajdonsagod van ami miatt vannak akik nem tudnak elviselni.

Figyelt kérdés
Ezt ma mondták nekem, hát nem is tudom. Olyan vagyok ami a szívemen az a számon, nem tartom magamban a dolgokat ha nem értek valamivel egyet és csak azokkal vagyok "normális" aki megérdemli, mármint jóban vagyunk.
2021. okt. 18. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Attól hogy valakinek problémája van veled az még mindig csak az ő baja" van egy ilyen kép :d
2021. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, mert ezt a mondat sem mond semmit, amit neked mondott valaki.


Illetve ha érdekel annak a személynek a véleménye, akkor megkérdeztem volna mi az a tulajdonság.

2021. okt. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ezt egy ember mondta, ez csak az ő véleménye, egyrészt nem biztos, hogy így van, másrészt ez bárkire igaz lehet, arra is, aki mondta.
2021. okt. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez az ember definíciója. Mindenkinek vannak jó tulajdonságai és rosszak és nem szimpatikus mindenki mindenkinek. Engem kedvelnek elegen ahhoz, hogy ne érezzem szükségét annak, hogy a seggnyalás és a másoknak tetszelgés oltárán feláldozzam a saját személyiségem. Nem kell félteni, hogy senki sem szeret azért, mert xy épp nem tud. Csak tudnám, hogy ha nem manipulálni akar, vajon miért osztotta meg velem ezt az infót, mikor senki sem kérdezte?


Nekem is tettek már ilyen ál-jószándékú megjegyzéseket páran és nem tudtam hova tenni, hogy az illető miért akarja velem közölni ezt? Mert nem emlékszem, hogy kérdeztem volna és arra sem, hogy panaszkodtam volna arról, hogy nekem valami nem jó a társasági életemben. Csak nem azért, mert valami csípi a szemecskéjét és így akar hatni rám? Ugye nem? Kár lenne, ha kiderülne, hogy valaki azért színlel aggodalmat, mert nem nyalom a seggét.

2021. okt. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
"Tudom. Leszarom."
2021. okt. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ja, én is ezt mondanám, hogy magasról leszarom. És meg is van, hogy pont ez a szóban forgó tulajdonság.:)
2021. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ mi az a tulajdonság, mire gondol, stb.


Nyilván nem kell mindenki véleményét megfogadni, de attól még lehet, hogy nekik van igazuk.

2021. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok...Emberfüggő, ki mit hoz ki belőlem.
2021. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!