Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy néz ki a reggeli rutinod?...

Hogy néz ki a reggeli rutinod? Elméletileg ez elárulja a személyiségedet is.

Figyelt kérdés
Láttam egy videót, ami levezeti a személyiségedet/gondolkodásodat az alapján, hogy milyen a reggeli rutinod. Rám teljesen igaz volt ez a levezetés, és a videó alatti hozzászólások is pozitívan erősítették meg a beszélő elméletét. Először kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan/hányan szokták ezt a tevékenységet végezni, utána felfedem a videó tanulságait. Inkább most a munkás napokban gondolkodjatok, mint a pihenő napokban
2021. okt. 19. 20:30
A kérdező szavazást indított:
Felkelek, egy ideig még fekszem az ágyban/telefonzok, aztán elvégzem a reggeli teendőket, beágyazom, majd megyek utamra/munkába
Felkelek, kisvártatva kikelek az ágyból, beágyazok, elvégzem a reggeli teendőket, majd megyek utamra/munkába
Felkelek, egy ideig fekszem az ágyban, elvégzem a reggeli teendőket, nem ágyazok be, megyek utamra/munkába
47 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Na,ez érdekel 😀

Szóval ne felejtsd el megírni,hogy mi a tanulság!

2021. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Harmadik válasz vagyok én.
2021. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Negyedik opció:

Felver 10 perccel munkaidő kezdete előtt az ébresztő, azt kinyomom mintha nem is lett volna. Majd utolsó pillanatban szól a következő ébresztő, amire 5 másodperc alatt átvergődöm magam kómásan a fél méterre levő székbe és már dolgozok is. Persze csak fél lábbal mert közben még megpróbálok felébredni meg elvégezni a biológiai szükségleteket.

2021. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Hajnali 5kor kelek a kakas kukorékolásra.Általában kimegyek söprűvel és bekergetem a helyére, de az a baj, van egy hatalmas kuvasz kutyám, ami mindent az udvarban a sajátjának érez, köztük a kakast is.Így ha elfelejtek neki dobni valami ennivalót,visszakerget a házba.Ezután reggel 9kor megébredek.Benyomom a kossuth rádiót az aktuális hírekért.

Felpumpálom anyámtól örökölt 40 éves camping kerékpáromat és megindulok a kocsma,bolt,lottozó aranyháromszög felé.Innen délben indulok meg hazafelé, két liter borral és egy egy kiló szeletelt kenyérrel.Józsi bácsi 64F

2021. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyből felkelek ,kávé,slozi, ágyazás,kávé és indulhat a nap.
2021. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem kegyetlen, kérlek, ne húzzatok le túlzottan! :D


A nehézsége attól nem annyira függ, hogy mennyit aludtam, viszont attól, hogy mennyire kell korán kelni (7 előtt nekem már nehéz) és hogy hányadszor kell korán kelni (elsőre még aránylag megy).


Szóval amikor irodai jelenlétes nap van:


Szól az első ébresztő.

Olyan brutál álmos vagyok, hogy azonnal visszaalszom, de már kevésbé mélyen.

A másodikra is visszalszom, még kevésbé mélyen.

Kb. a harmadik után iszonyú álmosan olvasgatok cikkeket, fórumokat telefonon. Álmos vagyok, de rettenetesen, tompa és fizikailag is fáradtnak érzem magam.

Brutálisan sok, nem publikus időmennyiség után kikelek az ágyból.


A következő helyeken alszom majdnem vissza, akár állva: fogkefével a kezemben, fogmosás közben; ruhásszekrény előtt állva; nyitott hűtőajtó előtt állva; random a mosógép tetejére borulva. Résnyire nyitott szemmel közlekedem és negyedrészt tudok a világomról.


Mire kilépek a lakásajtón, nagyjából, ismétlen nagyjából magamnál vagyok.


Ugyanez, ha home office van és 1-1,5 órával később is elegendő ébredni: csak enyhén álmos vagyok!!



Amúgy irtó motivált, kitartó ember vagyok, nagyon keményen tudok küzdeni a céljaimért, sőt, az életem legnagyobb hibái arról szóltak, hogy épp túlzásba vittem a küzdelmet valamilyen téren. Maximálisan céltudatos vagyok.


Tehát a reggeli "lustaság"... Végülis sokmindent tükröz a személyiségemből, de nem mindent. :D

2021. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6.00-kor szól az első ébresztő, benyomom a szundit, visszaalszok, 10 percenként újra jelez.

6.30-kor kikelek az ágyból, felöltözök, megfésülködök.

6.45 körül megetetem a kutyákat, meg a nyulakat, aztán magamnak is csomagolok 2 szenyát.

7.00-kor elindulok a buszhoz.

2021. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát kv kiszarom magam lefürdök meló. Kérem a személyiségelemzésem.
2021. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok beágyazni, nincs hova. A takarómat elegyengetem, az ágyazának számít? De amúgy vízivás, pisi, kávéfőzés, kávé, cigi, szarás (közben üzenetek olvasása), reggeli, második kávé, második cigi, második szarás (közben üzenetek megválaszolása), futás, víz, zuhany, mosogatás, öltözködés, smink, második kávéfőzés, kávé és kaja csomagolása munkába, munkábamenet.
2021. okt. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5:20kor kelek, felöltözök, megmosakszok, fogatmosok, 5:30kor indulok melóba. Azért nem ágyazok be mert a párom még alszik ilyenkor.
2021. okt. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!